Жери своє вухо, гад!

Ну що, кажуть, діду Мугабі вже гайки, пише заяву про відставку. Так я вам скажу, що це він ДУЖЕ легко відбувся. Ось була така історія в країні під назвою Ліберія…

Цю країну, як відомо, заснували негри, яких відпустили із США додому. Припливши і купивши земельки у місцевих негрів, вони тут же оголосили себе “free men of color” і взагалі американцями, а місцевих негрів потроху пресували – аж до звинувачень у работоргівлі. Як-то кажуть, всі чорні, але деякі чорніші.

Політична система у них, в принципі, косила під американську, але це ж все-таки Африка. От раз, 1980-го року, один штемп, старший сержант Семуель Доу, взяв і захопив в Ліберії владу (оно він на фото, з вокі-токі в руках). Грохнувши чинного президента, само собою. Сам Доу із старшого сержанта тут же став генералом (такий соціальний ліфт навіть в “Недоросії” не снився!), а потім і країну очолив. Спочатку так, а потім навіть “вигравши” вибори.

Кілька разів на нього вчиняли замах, та до пори, до часу для пана фельдмаршала (чи якось так тоді звучало його звання; а що, президент, йому можна) обходилося. Аж до 1990-го року, коли знайшлися ще крутіші пацани і…

Думаєте, його взяли і замочили? Как би нє так! Це ж Африка. Тут треба було довести, що у президента Доу немає ніяких шамансько-чаклунських здібностей, тобто вони йому не допоможуть.

Отже, його привезли на військову базу, де уже засідав із банкою пива в руках черговий тамтешній “захарченко”. Привезли і почали доводити, що він ні разу не чаклун. Доводили просто і елегантно. Спочатку поламали руки. Не покарали боги? Ок. Йдемо далі. “Далі” була процедура під назвою кастрація. Тримався Доу гідно, не особливо верещав (може, уже не було чим).

Але на цьому заколотники не зупинилися. Для остаточної перевірки вони відрізали Доу вухо і змусили його з’їсти. А вже після того і закатрупили.

Думаєте, звідки я все те так детально знаю? А пацани ж – 1990-й рік! – десь знайшли камеру і все записували. Ось, можете самі пересвідчитися.

Так я що, значить, хочу сказати. Якщо Мугабу просто вигонять на пенсію – то можна вважати, що він просто щаслива людина. Яйця йому в 93 роки ясно що вже і не потрібні, а от вухо жерти – воно в будь-якому віці не дуже кузяво…

4 thoughts on “Жери своє вухо, гад!

  1. Володя, не ображайтесь, але ви виглядаєте ідіотом, коли пишете про “соціальні ліфти” ДНР, забуваючи, що такі самі ліфти були і на майдані – чи нагадати Гаврилюка, Семенченка та Ківу? По друге, маю думку, що під час кастрації ви будете верещати значно голосніше аніж Доу.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s