Вибух на Бесарабці. І знову дитяче питання

Подумайте. Поставте себе на його місце. Як відреагуєте ви?

От читаю я цього Сергія Кошеля, колишнього чоловіка тої моделі, яка була в машині із “Махаурі”. Читаю і думаю. І намагаюся поставити себе на його місце.

Ну, був одружений. Розійшлися. Нічого дивного (особливо для моделі). Але є дитина. Звісно, дитині потрібні батьки. Як батько, так і мати. Але.

От ти собі десь працюєш, якісь бізнес-справи вирішуєш, пашеш, як трактор – на себе, на, можливо, нову сім’ю і на свою дитину, яка зараз не з тобою. А потім тобі дзвонять з її телефона і повідомляють, що вона їхала в машині з одним чеченським бандюком, і її, слава Богу, тільки машину, а не дитину, підірвали.

Я не знаю, як там він насправді, а не в пості фейсбучному, відреагував – але я б забрав дитину і фіг би її віддав матері. Хіба на кілька годин в моїй присутності. Хочеш ти якшатися із такими мутними персонажами, як “Махаурі”? Твої проблеми. Ти мені уже ніхто. Але МОЮ дитину тягати із цими тіпами – це занадто.

Ви скажете – може ж бути і зворотня ситуація. Може. Тобто коханка-нова жінка тата також може завдати дитині клопоту. От тільки яка імовірність цього? Я думаю, що значно менша. Як мінімум, кілерш-бандюківш значно менше, ніж представників цієї професії чоловічого роду.

Звісно, це все суб’єктивно, я цілком можу бути неправий. Але, повторюся, якби я опинився в такій ситуації – я б витратив всі сили і гроші на те, щоб суд забрав дитину у матері, яка тусується з такими мутними тіпами. Відповідальність за дитину ніхто не відміняв. А ще Бутусов співав – “если ты пьешь с ворами, опасайся за свой кошелек”. Пий з ворами сама. Дитину – зась.

ЗІ. От Наталя Михайлівна молодець. Вдарила їй політична сеча в голову, так вона чесно скинула сина на колишнього чоловіка – і погнала прогресивний соціалізм розвивати. А син тим часом виріс нормальною людиною, яка, на відміну від мами, країну не нищить, а розбудовує. А якби з нею залишився? Був би зараз “українським Марін Ле Пен”.

(Картинку із ФБ-сторінки цієї самої мами взяв. Хз, що вона має означати. Може, те, що вона на той момент уже тусувалася із “Махаурі”. А, може, її філософію. А, може, взагалі нічого не означає.)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s