Проект “РУФ”. День 9

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. “СФК “Нива-В” не поїде на матч з “Агробізнесом”, тому що у владнокорупційний футбол не граємо!” – заявив власник “Ниви-В” Василь Вовк. І поїхав. Програв. Обклав пісюнами всіх і вся, починаючи з Собуцького (це власник “Агробізнесу” і один із віце-президентів ФФУ), а потім заявив: “З 10 вересня 2017 року я складаю з себе повноваження Почесного президента, у тому числі щодо організації фінансування й матеріального забезпечення СФК “Нива-В”.

І найцікавіше: “При зустрічі зразу ж отримаєте у своє облюбоване лице – шановний Собуцький! Така зустріч обов’язково станеться!” От за це пану Вовку окремий респект. Потім. Коли станеться. Такий футбол нам, проекту РУФ, потрібен!

2. Деякі наші читачі цікавляться – так чим же займається нинішнє керівництво ФФУ? Пояснюємо. Федерація не так давно відкрила завод із виробництва штучних футбольних полів. Навіщо? Для кого? “Уряд на сьогоднішньому засіданні затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у різних регіонах України. Їх обсяг складає 270 млн гривень”.

Ви питаєте, хто на них буде грати, хто за ними буде слідкувати, чи не будуть вони руйнуватися, як “суркісівські майданчики”? Ну ви наївні, люде. Головне – отримати гроші з бюджету! А далі – хоч трава не рости. Схема уже своє відпрацювала, хай навіть там шашлики посеред поля смажити будуть.

3. Середа. Sport.ua повідомляє, що “завтра”, в четвер, КДК ФФУ винесе вердикт по матчу “Маріуполь”-“Динамо”.  Четвер. КДК ФФУ відкладає винесення рішення. Знаєте, чому? Бо якісь ще документи вимагає у киян.

Як цікаво працює ця абревіатура із трьох букв. Значить, до матчу вона сидить і, як та собака, якій немає чого робити, лиже яйця. А потім починає – ні, не в скаженому темпі, що ви, це ж статечні члени (суспільства) – пові-і-ільно збирати докуме-е-енти.

Про те, що такі речі мають регулюватися Регламентом – і автоматично, згідно відповідного пункту відповідної статті – виставляти техпоразки чи що там ще, я вже навіть і не кажу. У нас, слава Богу, автоматично хоча б очки нараховуються. А що ви думаєте, могли б теж на КДК розглядати. Наприклад, “щось цей матч “Динамо” (“Шахтаря”) був якийсь невиразний, пропоную їм 2, а не 3 очки за перемогу призначити”. Як вам? 🙂

4. Пан Макаров, то такий президент ПФЛ, на тижні розказав велику сенсацію:  “Фінансові умови участі? Внески за участь в змаганнях в черговий раз зменшені. У сезоні 2017/18 внесок для клубів Першої ліги дорівнює 141 400 грн, для клубів Другої ліги – 70 700. Це історичний мінімум, особливо з урахуванням валютного курсу”.

Ви вражені? Я теж. Такою тупою і примітивною маніпуляцією пана Макарова. Справа в тому – я уточнював у одного із учасників другої ліги, – що внески дійсно зменшилися, але. Вони зменшилися рівно на ту суму, яку раніше клуби відстьогували ПФЛ на “розвиток” цієї організації. А, знаєте, чому не відстьогують зараз? Та тому, що ПФЛ доживає останній рік – реформа ж, буде Національна футбольна ліга. Відповідно, на “розвиток” давати вже не треба. От і вийшло так, що внески стали меншими. А пан Макаров подає це як величезне досягнення.

5. “Маріуполь” феєрично використав п’ятничний вибух в центрі Києва. Віце-президент клубу вже накатав список вимог до “Динамо”, інакше в таке небезпечне місто азовці відмовляються їхати грати. Ось цей список:

“0. Надання письмових гарантій безпеки від ГУНП, СБУ та міської мерії.

1. Супровід екіпажами дорожньої поліції клубного транспорту на території Київської області та міста Київ.

2. Цілодобова охорона місць проживання футболістів і персоналу “Маріуполя” силами воєнізованої охорони або інших структур, що мають відповідну ліцензію.

3. Завчасне надання актів готовності приймаючого стадіону і планів забезпечення безпеки, підписаних ГУНП, СБУ, мерією і т.д.

4. Опція – надання оперативного зведення по ситуації в приймаючому місті з точки зору суспільної безпеки і рівня терористичних загроз”.

Жесть? Жесть. Правда, найжестяніша жесть в тому, що “Маріуполь” через день після цієї заяви грав… у Києві із тамтешньою “Сталлю”. Чи то був якийсь інший Київ? Чи Оболонь – це не Київ? Питання, питання.

Але тролінг зачотний. Сподіваюся, він стане черговою сходинкою до вершини у нашому проекті. РУФ, маріупольці і динамівці, РУФ!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s