“Маріуполь” стібеться з Суркіса. Чекаємо на бомбу під час матчу на “Іллічівці”?

Цього варто було очікувати – та все одно певний шок є.

Віце-президент “Маріуполя”, моментально використавши вибух на Бесарабці, накатав напівстьобного поста про те, що вимагає у “Динамо” гарантії безпеки – раз в Києві постійно щось вибухає.

Ось так пан віце-президент красиво наїжджає на “Динамо”:

“ссылаясь на прецедентное право и решения ПЛУ и ФФУ, мы скорее всего будем настаивать на зеркальном выполнении FC Dynamo Kyiv всех тех требований в области обеспечения безопасности, которые в свое время выдвигались перед нами, а именно:

0. Предоставление письменных гарантий безопасности от ГУНП, СБУ и городской мэрии

1. Сопровождение экипажами дорожной полиции клубного транспорта на территории Киевской области и г. Киев

2. Круглосуточная охрана мест проживания футболистов и персонала ФК “Мариуполь” силами военизированной охраны или других структур, имеющих соответствующую лицензию

3. Заблаговременное предоставление актов готовности принимающего стадиона и планов обеспечения безопасности, подписанных ГУНП, СБУ, мэрией и т.д.

4. Опция – предоставление оперативной сводки по ситуации в принимающем городе с точки зрения общественной безопасности и уровня террористических угроз”

Що робити в цій ситуації Суркісу? Ну, є один вихід…

Уявіть собі – наступний домашній матч “Маріуполя”, і на стадіоні, або навіть біля нього вибухає якась бомба. Бомбочка навіть, невелика, але достатня для того, щоб наробити галасу – і дати можливість “Динамо” перехопити ініціативу в цьому безкінечно-божевільному серіалі.

Після такого гіпотетичного вибуху Суркіс матиме реальне право тикати пальцем в місто на Азові і розказувати: “А бачите? Бачите?!” Бо поки що він у цілком програшній ситуації.

Чекаємо розвитку подій. Принаймні, реакції на пост у виконанні Миколи Несенюка. А там – чим чорт не шутіт…

УПД. У всій цій історії у “Маріуполя” є лише один ляп. Вони буквально сьогодні грають із “Сталлю” у тому ж таки Києві. І без гарантій з боку господарів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s