Проект “РУФ”. День 8

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. Чергова серія футболочного серіалу. Матч 8-го туру другої ліги у групі В “Мир” – “Суднобудівник” почався з курйозу. Миколаївська команда приїхала до Горностаївки з формою того ж забарвлення, що і у господарів. Тому гостям довелося позичати у “Миру” інший комплект форми, але при цьому “Суднобудівник” прибрав з футболок емблему горностаєвського клубу. Як бачите, певний креатив маємо – не просто натягли чужу форму, а хоча б спробували замаскувати ганьбу.

2. Фанати “Сталі” вимагають від керівництва клубу змінити назву до нового року – бо інакше підуть в суд аж до міжнародних. Причина проста – клуб переїхав до Києва (поки що фактично, коли формалізуються, невідомо), то яке він право має носити назву “Сталь”. Чесно кажучи, я б на місці керівництва клубу сам відмовився від такого почесного “бренду”. Дійсно, який сенс у назві “Сталь” (Київ)? А грати у дурочку, що ми й досі представляємо Кам’янське – я теж не бачу ніяких підстав. В Києві хоч якесь життя футбольне, можна десь осісти, набити фанатську базу… Я розумію, що говорю смішні речі з точки зору українського футболу – та все ж. Фанати погрожують, що відберуть назву “Сталь”. А навіщо вона взагалі клубу?

3. В Черкасах сумно не буде ніколи. Вибирали-вибирали форму разом із Swift   –   а вдягнули Joma. Причому із емблемою іншого клубу, старого, ще дославутицького “Дніпра”. Клуб заклеїв старе лого новим, а до того й емблему фан-руху. Це щиро обурило ультрас, які цю форму і подарували команді. Ні, ну те, що клуб поклав на ультрасів – тут обурення я розумію. Але – ну як можна було зробити форму із старим клубним логотипом? Ну давайте хоч якихось рамок дотримуватися. У клуба нині отакий от офіційний логотип. Причому тут старий – та ще й клубу, який помер давно і не має до нинішнього ніякого відношення? “Бо я так хочу”? Ну, тоді звісно.

4. “Геліос” почуяв щось неладне – начебто хтось там з команди здав матч аутсайдеру, “Кременю”. Взялися розбиратися. Аж цілий поліграф використали. Вибачте, трохи смішно. Та в нашому футболі, всередині його, всі все прекрасно знають – хто, кому і за скільки здає. А тут в клубі не знають, що їхні гравці поробляють. Ну, нехай побавляться в детектори брехні. (Цікаво, це взагалі законно?)

5. Тут нічого говорити не хочеться, ось вам просто фотка з “фанатського” маршу перед матчем збірної. Зазначу лише, що отой штемп, що по ліву руку від Павелка – Андрій Мацола, співвласник напівмосковитської “Першої приватної броварні”, під якого і замутили весь той рух, який уже прозвали “Вірні пиву”.

21231887_1549332635132488_4710644652473104198_n

Ну що ж, принаймні, тепер зрозуміло, навіщо функціонує ФФУ – щоб обслуговувати бізнес-інтереси певних персонажів. Бог їм в поміч, а я за таку збірну (вона, до речі, ще без реклами ППБ на пузі? Ах, ну так, ФІФА забороняє, шкода – а було б непогано, “збірна України рекламує московитський бізнес”) вболівати не збираюся.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s