Як Глузман реанімував мем 2004-го, “вашу дружину-американку”

Один із неприємних моментів – коли шанована людина виявляється “елємєнтарним собствєнніком”. Тобто грає винятково у свою (чи своїх “близьких”) гру, маючи в носі тих, за кого ще так недавно щиро заступався. Чи, принаймні, заявляв про це.

Семен Глузман, світило психіатрії, дисидент і правозахисник, не вперше нападає на нинішню в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Ось одна весняна стаття, тут куди не плюнь, всюди плачі Ярославни і дикий жужман. Не хочеться навіть коментувати. Хіба що зауважити, що теплі стосунки Глузмана і Тодурова, який не так давно зійшовся у “смертельнім герці” із Супрун, в принципі, не секрет. От вони, очевидно, і є тим фактором, який змушує одного із тих, кого можна було б назвати (і називають, чого вже там) совістю нації – грати у свою гру.

Ось свіжий пост Глузмана. Я спеціально навіть заскрінив.

глузман

Правда ж, цікаво? Коли “у серпні 2010 року президент України Віктор Янукович ввів Семена Глузмана у Громадську гуманітарну раду при президенті України”, коли Глузман “схвально відгукувався про діяльність уряду Азарова” – тоді чомусь йому не пекли так ті архіви. А тепер, бачте.

Я спеціально виділив один, на мою думку, найобурливіший аргумент – мовляв, бачте, в СБУ офіцери продавали архіви, так що Сурпун і Ко зупинить? Стид і позор, пане Глузман. Це все, що я б сказав – дивіться, он у нас в країні люди тварин ґвалтують – то, може, і пану Глузману таке може спасти на думку? Приблизно такий же рівень аргументації…

Ну, а про “не відмовилася від громадянства США” – це вже відверто смердить легендарним Романом Козаком із 2004-го року. Пам’ятаєте?

Маєш таку інформацію на руках? Іди в поліцію, в прокуратуру і т. д. І що, Глузман тільки зараз про це дізнався (чи “дізнався”)?

От і виходить, що тут – совість нації, а там – рибу загортаємо. Бо “там” – грошики. І не тільки. А Супрун… Що Супрун. (Власне, тут не стільки про Супрун, скільки про майбутнє української медицини – нове, очищене, чи таке, як всі ці роки, просякнуте корупцією, договорняками і усім іншим, чого Глузман, здається, і не помічав.) Заради власного гешефту можна. Фейсбук стерпить. Та і в камєнтах там, бачите, стільки прихильників у пана Глузмана. Так що благодатна публіка не переведеться.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s