Imigratów w Polsce? Po moim trupie. Як польські політики піаряться на зґвалтуванні

В Польщі ситуація із зґвалтуванням польки в Італії починає прогнозовано викручуватися в політичну площину.

Міністр юстиції (він же займає посаду генпрокурора країни) Збіґнєв Жьобро, коментуючи цю ситуацію, заявив, що так, це були типу мігранти із Африки, але нам все одно, хто, навіть якби хтось із громадянством ЄС – все одно треба карати.

Najważniejsze było jednak inne zdanie, które padło z ust ministra. Коли його спитали, що тут от статистика говорить, що після збільшення мігрантського потоку до Европи збільшилася й кількість злочинів – що скажете на цю тему, – пан міністр попросту відморозився. Наш, мовляв, обов’язок злочинців ловити, а хто вони там, африканці, ескімоси чи рептилоїди, нам по хендехоху.

Зате його заступник Патрик Які відморажуватися не став. Той влупив прямим текстом – хочете, значить, мігрантів в країні? Тільки через мій труп!

rgrgr3rtrgr

Які не зупинився – і продовжив смалити напалмом далі: “Dla tych bydlaków powinna być kara śmierci”. Отакий герой у бабиній кохті. Якому тут же нагадали, а що ж він писав про майже аналогічний випадок – навіть гірший, бо там все тривало кілька днів, – який трапився у Польщі, в Лодзі. Теж, до речі, з 26-річною дівчиною – яку ґвалтували кілька цілком собі поляків. Gazeta пише, що знайти коментарі пана віце-міністра було не так вже й просто.

До речі, та жертва, хоч і втекла, але потім померла у лікарні. А мої польські френди пишуть, що цій події такої уваги, як інциденту в Ріміні, не надали. Дали новини в регіональні розділи – та й на тому все. Це якби у нас про Врадіївку писали б тільки ті ЗМІ, у яких був регіональний миколаївський відділ.

Одним словом, кому горе і трагедія – а хтось і політичний капітал наживає. Втім, у Польщі це зараз звичайна річ. То до українців причепляться, сякі-такі бандерівці. То з німців репарацію надумають вимагати. А тут така жирна тема – мігранти. Як же не торганути фейсом на публіку.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s