Поляки оживляють Другу світову

Качинському і Ко виявилося мало боротьби з бандерівцями. Після східного, слабкого ворога вони взялись за ворога західного.

Ось така картинка гуляє в Твіттері. Мова йде про акцію 1 вересня. Поляки заявляють, що німецький народ досі не розрахувався з ними за Другу світову і вимагають репарацій.

DHtDKiuXUAEQkDf

Про репарації можете детальніше почитати тут. Я ж хочу звернути вашу увагу на фразу про те, що в окупованій Європі існували тільки німецькі табори смерті.

Ну звісно, Береза-Картуська на території окупованої України (поцікавтесь, хто жив на Берестейщині, і кому вона відходила за Берестейським миром 1918-го) – це не табір смерті. Там просто “у невеликі камери із цементною підлогою набивали по 40 осіб. Щоб ув’язнені не сідали, підлога постійно поливалася водою. Їм заборонялося розмовляти. Долею в’язнів була виснажлива робота й голодний пайок. Жорстоке поводження з боку табірної адміністрації було нормою“.

Що ж, польська хвороба прогресує. Польща очевидно хоче посваритися з усіма своїми сусідами. Може, ще Cieszyn Zachodni повернути надумають? Оце було б весело. Ну а що, там поляків значно більше, ніж у “польському місті Львові”, проживає.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s