“Гроші Новороссії”. Як Московія готувала на Донбасі Придністров’я

Приїхали мені цікаві експонати в колекцію.

Ось вони, над заголовком.

Звісно, вони так і не стали реальними грошима тої “Недороссії”, але вони чи їхні копії (в принципі, різниця тут мінімальна) гуляють по московитських аукціонних майданчиках.

Але то таке, ці банкноти хоча б були оприлюднені, є відео з чиновниками недореспублік, де показують ці “гроші”.

А ось дивіться, що я знайшов на ру-сайтах.

Таких “грошей” не було помічено на Донбасі. Але зроблене це явно не тільки для колекціонерів. Тобто очевидно, що ідея така була, але потім з якихось причин “загула”.

І це ще не все. Дивіться інші варіянти, які можна запросто купити в інтернеті.

Ну, те, що “народні республіки” планувалися по всій так званій Новороссії – це відомий факт. Але – ви звернули увагу, що тут є три регіони, які до ПіСУАРу ніколи й не входили – Полтава, Суми і Київ?

Це що означає – що московити не збиралися зупинятися на південно-східних областях України?

P.S. До чого я згадав Придністров’я. У них більше року, з літа 1993-го до середини осені 1994-го, ходили отакі от гроші.

Як бачимо, під час підготовки чи уже в процесі формування “народних республік” хтось згадав про придністровський досвід. А, може, і не забував – все-таки у “ДНР” та “ЛНР” дуже багато спільного із “ПМР”…

One thought on ““Гроші Новороссії”. Як Московія готувала на Донбасі Придністров’я

Залишити коментар