Кримняші тікають відпочивати (і працювати) на пляжі Херсонщини

Цікаві і, можливо, неочікувані наслідки від анексії Криму.

(Для початку – не лякайтеся картинки. Це я як приклад московитського зомбування навів. Не будуть же свинокремлівські ЗМІ розказувати правду. Ну от вони і вигадали черги, як до Лувру. А тепер, заспокоївшись, читайте.)

Жителі АРК (Анексованої Республіки Крим) поперли до бендерівців на відпочинок. Фантастика? Аж ніяк. Читайте.

“У нас в Криму цей сезон видався дуже поганим. Туристів мало чи то через погоду, чи то в Туреччину все поїхали, не знаю. Тому виторг на пляжах поганий, там велика конкуренція. Ми приїхали в Залізний порт і задоволені, солодощі у нас із задоволенням купують, живемо з чоловіком в маленькому будиночку, з нами ще кримчани живуть. Залишимося тут до вересня”, – розказують самі кримчани.

Підтверджують набіг кримчан на Херсонщину і в ДСНС: “Туристів з Криму приїхало дійсно багато. Тут відпочинок дешевший, ніж у них вдома”.

Мало того, кримняші не просто відпочивати приїжджають, а ще й працювати (про що ви вже могли здогадатися із попередніх абзаців). Ось що розказують у Стрілковому, останньому українському селі півострова Крим (Арабатська стрілка): “Кримчани у нас відпочивали завжди, але в цьому році їх помітно більше. Вони скаржаться, що на півострові багато пляжів повіджимала нова “влада”, та й ціни на житло і розваги, той же дельфінарій або аквапарк, у нас нижче, ніж в Криму.

На півострові курортний сезон не задався, з сезонними підробітками у багатьох не виходить. Тому їдуть до нас, беруться за будь-яку справу. Молодь бігає по пляжам – продає всякі солодощі, креветки і кукурудзу”.

Отака історія. Історія, в принципі, логічна – Московія упевнено перетворює Мирк на військову базу та територію терору (як мінімум стосовно українців і кримських татар; але рано чи пізно будуть жерти і своїх – це закон природи). Тому про “всесоюзную здравницу” уже можна забути. Це одночасно і добре, і погано.

Добре тому, що чим менше московитів (а хто туди ще поїде; ну так, Степаненки всякі, але хто сказав, що вони чимось відрізняються від московитів) – тим чистіша природа. Погано ж тому, що вони все одно будуть їхати і допивати останню кримську воду, висушуючи півострів. (Поцікавтесь при нагоді станом кримських водосховищ. А деякі в них ще й машини миють.)

І ще. Це не те  щоб погано – просто не треба думати, що ситуація з курортною галуззю в Мирку змусить кримняшів замислитися над тим, що ж вони натворили. (Вони, вони, давайте не будемо знімати із них вину за “кримскую вєсну”. Якби вони не надрачували всі ці 23 роки на Расєю-матушку – у Кремля не було б такого підґрунтя.) Ми з вами пережили СРСР. І, не знаю, як ви – а я чудово пам’ятаю, що, попри усю убогість совка і очевидні переваги навіть соцкраїн, не кажучи вже про клятих капіталістів, люди все одно досить щиро вважали, що “наша країна – найкраща у світі”. Навіть ті, хто в цих соцкраїнах реально бував і бачив різницю.

Тому кримняші, навіть їздячи на Херсонщину не за такими забаганками, як відпочинок і заробляння грошей, а навіть просто поїсти (колись наступить і такий час, а що ви думаєте) – все одно будуть вважати, що події 2014-го були правильними. А те, що було потім – лише тимчасові труднощі, викликані санкціями і клятими біндерами. Кажу ж, ми усе це пройшли в часи СРСР.

Та повеселитися і посміятися з дурних кримняшів нам ніхто не забороняє. Сміх, він, кажуть, продовжує життя. Ну от нехай ці бевзі нам хоч життя своєю тупістю продовжать 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s