Кримська карма. Як дурнуватий бігборд про “ми на родінє” за три роки став реальністю

От як воно буває – і не думаєш, а отримуєш. Причому по повній програмі.

2014 рік.

“Кримська весна”. Задурені московитською пропагандою кримняші святкують “повернення додому”. В тому числі й отакими от бігбордами, як ви бачите нагорі.

2017 рік.

В Криму жінка порушила заборону на відпочинок під скелею – і отримала каменюкою по голові 

Смішна аналогія, дійсно. Але яка красива!

Суть новини в чому. Була заборона – не відпочивати під скелями! Кримчанка цю заборону проігнорувала. Ну геть чисто як Крим три роки тому – проігнорував і українські, і міжнародні закони. Наплював, думаючи, що йому за це нічого не буде. І ця пані, напевно, думала – понаписують таке, що зі мною станеться.

А сталося – каменюка, точно за написаним на легендарному борді, влетіла їй точно в голову. Санкції, перекриття Північно-Кримського каналу, зупинення подачі електроенергії, різке падіння туристів з України – всі ці каменюки падають на голову монстра під назвою “Кримняш”. Просто тому, що закони (фізики, економіки чи політики) не можна відмінити, з ними не можна договоритися – навіть в українських чи московитських реаліях.

І що найцікавіше – вона там була не одна. Тобто люди йшли і йшли туди. І ще йтимуть – допоки когось таки не приб’є чималенькою брилою. Так і Крим – поки не почне вимирати (від відсутності прісної води, наприклад), не зрозуміє, що він натворив. Втім, “Кримняш” – це така потвора, що навіть і помираючи, може не зрозуміти, в чому ж таки була проблема.

Одним словом, карма як вона є. Хотіли каміння на голову? Отримуйте. Іноді навіть в прямому сенсі. І, як кажуть за порєбріком – “то лі єщо будєт”.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s