Як “2+2” вирішив, що працює в Московії, і продовжив засирати ефір ментами

Ні, наше телебачення безнадійне. Оновлений “2+2” цьому – прекрасна ілюстрація.

Читаю матеріал на “Телекритиці” про оновлення телеканалу “2+2”. Ось що конкретно мене зацікавило.

“Руководство «2+2» ставит на успех собственных сериалов”.

Так-так, подумав я, це вже цікаво. І-і-і?

“В частности, осенью на телеканале состоится премьера сериалов «Ментовские войны. Одесса» и «Ментовские войны. Киев». Как говорится в аннотации к сериалу, сериалы будут рассказывать о криминальных войнах, которые происходили до реформы правоохранительных органов и появления Национальной полиции”.

Твою ж мать.

Ні, ну я розумію, коли вся ця мусорська гидота йде на свинособачому ТБ. Московія – поліцейська держава, там це піде на ура. Там і шансон іде на ура, і гола баба Лоліта. Там взагалі багато чого іде на ура.

Але Україна, як учив нас Леонід Данилович – не Росія. І ментально, і культурно, і телевізійно. Здавалося б, події останніх чотирьох років (а насправді – усіх 25-ти) вже навіть найвідсталішим верствам нашого суспільства відкрили очі. Але виявилося, що в поліських лісах ще живуть дикі племена телевізійників, які про це не в курсі.

От вони і годують глядачів все тим же мусорським гівном, яким годують московитський лохторат, і яким годували і українців. Ну а що, “дєди транслювали” ж, так виходить, шановний телеканал “4”?

Чесне слово, на фоні цих фекалів навіть “Останній москаль” виглядатиме як фантастичний крок уперед. А скільки ж у нас наших, цікавих нашим людям тем – море! Чорне. От, до речі, взяли б і склепали щось про море, курортний сезон, натикавши по ходу діла факів “кримняшам”. І це я не кажу про такі очевидні речі, як війна, як Чорнобиль (там американці щось знімати зібралися на цю тему? Ото дурні, знімають всяку фігню – нє, щоб про ментовські війни в Одесі, ну)…

До речі, підозрюю, що серіали ці про мусорів будуть московитською мовою. Ну, звісно, узкоязичниє з чєлюстями ж не зрозуміють… Тепер бачите, чому потрібне відповідне законодавство? Тому що самі телеканали не зроблять ні-чо-го. І ліньки, і, підозрюю, вони там отупіли до ручки.

“Сериал про Одессу стартует 14 августа, а про Киев — в октябре. По словам Максима Кривицкого, они будут идти всю осень и руководство очень надеется на их успех”.

Одним словом, ви зрозуміли, який “успіх” має бути у цього лайна 😉

P.S. Символічно вийшло, коли клацнув на українську версію цієї статті. Отакий “2+2” мені подобається значно більше!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s