В чому була стратегічна помилка авторів донбаських “республік”?

Все-таки московити сторічної давнини були розумніші, чи що.

Ну от вам приклад – прапор Новоросії. (Нагорі можете бачити.) Про що в ньому йдеться? Не знаю. Схоже на прапор американських конфедератів – тобто лузерів, які програли Громадянську війну. На це автори прапора програмували свою “державу”?

А тепер дивіться на прапор УНРР – Української Народної Республіки Рад. Тої, яку створили в Харкові ще в грудні 1917-го.

Бачите? Там в куточку – прапор УНР. Тобто тут чіткий меседж – ми є українська держава, але (червоний колір) соціалістична. І на це купилося бозна-скільки людей. Ба, навіть в самій УНР було повно соціалістів (будь вони неладні).

Так що посил був правильний – і мета теж. Захопити всю Україну, на яку – маякуючи про це прапором, синьо-жовтим її кусочком – вони і так претендують, як “законна” влада.

А ось прапор ВМФ тієї квазінезалежної країни. Теж, як бачите, кольори УНР. Все для того, аби показати, що їхні претензії на всю територію України – не на пустому місці.

Отже, що ми маємо. Ці людиноподібні людини, повторюючи трюк із “Донецько-Криворізькою республікою”  товаріща Артема – не подумали, як, очевидно, і він тоді – що регіональна квазідержава це аж ніяк не мета Кремля. І навіть вкинута в маси ще більш мертвонароджена “Новороссія” вийшла у них карикатурною і відірваною від реальності.

Можливо, усвідомивши цю стратегічну помилку, сепаратістенфюрер Захарченко, чи радше його московитське начальство – і дало команду закинути в інфопростір ідею “Малороссії”? Щоб прив’язатися до України, захопленням якої взагалі-то і мала завершитися історія 2013-2014 років.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s