Проект “РУФ”. День 3

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. В Дніпрі продовжують акуратно зливати справжній “Дніпро” заради “Дніпра-1”. На “Дніпро-Арені” придумали геніяльний хід – в дні матчів цього штучного новотвору спеціальними чохлами “дописують” до Dnipro одиничку, а FC трансформують в SC. А потім в один прекрасний день не згледиться народ – як ̶д̶і̶д̶у̶г̶а̶н̶і̶в̶ ̶ф̶а̶л̶л̶о̶с̶ ̶в̶ж̶е̶ ̶т̶а̶н̶ц̶ю̶в̶а̶т̶и̶м̶е̶ ̶м̶а̶з̶у̶р̶к̶у̶ ̶с̶т̶а̶р̶о̶в̶и̶н̶н̶у̶ напис виявиться уже не чохлами  викладений, а на стаціонарній основі. Що ж, цей сезон в Дніпрі пройде під гаслом тотального мухляжа і шарлатанства.

2. Як відомо, Кубок України раніше проводили цілих три організації – ФФУ, ПФЛ і УПЛ. Перші раунди, без команд топ-дивізіону, проводила ПФЛ. Тепер же федерація взялася за весь кубок самотужки – але, як і очікувалося, робить це “через жопу кувирком”. Онлайни матчів другого попереднього раунду на сайті ФФУ проводилися в давно забутому форматі – звичайна новина, яку читачам треба оновлювати кніпочкою F5. Кажу ж, як в старі-недобрі часи. Back in USSR! Або – браво, Федерація.

3. Історія з формами триває. “Прикарпаття”-ІІІ (нагадаю, що в історії українського футболу два “Прикарпаття” вже було, це, третє – перейменований “Тепловик”) грало кубковий матч не в своїй формі – а в комплекті, який належить аматорському клубу “Вихор” з Ямниці. Як це пояснити – не знаю.

4. “Верес” продовжує шокувати футбольну спільноту. Мало того, що права на показ своїх домашніх матчів рівненсько-львівський клуб продав каналам, які дивляться кілька сотень чоловік (ну, добре-добре, сущєствєнно больше – кілька тисяч). Так і огляди своїх поєдинків “Верес” заборонив транслювати на “Футболах” і “2+2”.

В принципі, ініціатива правильна. “Народний клуб” створювався лише для жителів Рівненської області. Матчі показують на телеканалі “Рівне 1”. Варто не зупинятися – і пускати на стадіон лише людей із рівненською пропискою. Бо ще якийсь шпіон-лазутчик проникне на матч… Втім, людей, як із рівненською пропискою поїдуть на матч до Львова, багато і не знайдеться. Тоді можна піти ще простішим шляхом – і пускати на “Арену Львів” лише працівників “Лімо” та сім’ю пана “Копито”. Все одно скоро “народний клуб” “Верес” ширфутмасам перестане бути цікавим. До чого він успішно докладає руку. Вперше бачу, щоб клуб так уперто сам себе закопував.

5. Прийшов липень, прийшли єврокубки – і знов за рибу гроші. Виїзний матч “Олександрії” не транслювали ні на якому каналі. В часи інтернету це не так критично, тобто поєдинок можна було подивитися – та все ж ідіотизм ситуації не перестає дивувати. Єврокубки – це реальний шанс заробити грошей, в тому числі і на трансляції. Звісно, матч виїзний, претензії не до “Олександрії”, та…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s