Проект “РУФ”. День 2

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. Чемпіонат тільки розпочався – а уже пішли суддівські помилки на користь сильних світу цього. Наприклад, у матчі “Динамо”-“Чорноморець”, де представник неофіційного профсоюзу футбольних арбітрів “Слабоуміє і отвага” Юрій Грисьо зробив кілька правильних для перемоги киян рішень.

2. “Сталь” (Кам’янське), яка має до Кам’янського абсолютно формальне відношення – живе під Києвом, грає в Дніпрі, начебто вирішила “перепрописатися” в столиці, аби без порушень регламенту грати десь на “Баннікову”. В офіційних футбольних структурах це все за давньою звичкою спростовується. Ну що ж, “Сталь” (Київ) – це буде цікаво.

3.В УПЛ, очевидно, все настільки добре, що можна зайнятися переписуванням статистичної історії. Причому ігноруючи офіційні документи (протоколи матчів) ФФУ. Ось, взяли і вирішили відібрати один гол у Шацьких, щоб навіщось порівняти його за кількістю забитих в топ-дивізіоні м’ячів із Ребровим. Це важливо, так.

4. Це, звісно, був факт в режимі очікування – але оскільки сталося саме на цьому тижні, то відзначимо. “Верес” зіграв свій перший домашній матч в УПЛ – у Львові. Ставши таким чином членом клубу “Абсолютні безхатченки” – які жодного зі своїх матчів УПЛ не провели в рідному місті. І якщо у “Олімпіка” є поважна причина у вигляді війни, то третій член цього клубу, вищезгадана “Сталь”, просто не хоче ремонтувати домашню арену. Щось мені підказує, що з домашнім стадіоном “Вереса” буде те саме.

5. І ще про “Верес”. Клуб, який в одних моментах повторює кроки своїх колег-клонів (приписуючи собі історію попереднього рівненського клубу з такою ж назвою), в питанні телетрансляцій вирішив піти унікальним шляхом. У підсумку на сайті УПЛ транслятором його домашнього матчу вказано невідомий за межами Рівненської області телеканал “Рівне 1”. Ще клуб домовився – без контрактів, а так, по-українськи, “на пальцАх” із каналами “Правда тут”, ZIK та “Поверхностью”, рівень охоплення аудиторії у яких непорівнюваний з традиційними трансляторами матчів УПЛ. Все правильно – “Верес” же рівненський клуб (правда, грає чомусь у Львові), навіщо його матчі дивитися комусь там у Вінниці чи Дніпрі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s