А Вороненков-то правий. Адекватним московським імперцям Крим був не потрібен

Українську фейсбучну спільноту надись обурила заява нового українця, екс-депутата КПРФ Дениса Вороненкова. Якщо коротко – він сказав, що Сурков не хотів анексії Криму і взагалі ніхто не хотів, крім дяді Вови Хуйлуші. Народ наш рознервувався – мовляв, не встиг приїхати і паспорт отримати, як вже відмазує одного із головних ворогів України…

А знаєте, в чому головний прикол цих вороненківських слів? В тому, що він, очевидно, правий. Просто він сказав це зараз, в 2017-му році. Коли йому вже ніхто не повірить – просто тому, що анексія відбулася. А ваш покірний слуга писав про те саме ще на початку березня 2014-го – тобто до “рехверендуму”. (Шкода, що архівів скайпу, де я це писав, не збереглося.)

Я писав тоді, що Московії просто невигідно буде анексувати Крим. Бо тоді Крим стане її, московитською проблемою. А їм вигідніше, щоб Крим був нашою проблемою. Тому, писав тоді я, треба залишити його в складі України, але виторговувати для нього особливі умови.

А тепер подивіться на Донбас. Хіба там не це відбувається, що я зараз описав? “Донбас – це Україна, але дайте йому особливі умови”. От це мало б статися перш за все в Криму. Але – не сталося. І тепер Крим – це проблема Московії, бо саме за Крим її душать санкціями. А в України з Кримом проблеми немає – так, тому що і Крима немає, але тим не менш.

От саме через те, що в ФСБ та ближньому колі Хуйла все-таки мали б зберегтися не тільки лизоблюди, а й професіонали – я на початку березня 2014-го і був переконаний, що Крим ніхто не буде забирати. Але виявилося так, як виявилося. І Кримом став Донбас.

І тут я погоджуся із вчорашнім Портніковим, що, скоріш за все, Крим анексували просто тому, що одного відомого Хуйлушу переклинило на пафосі імперської теми. Самого переклинило, чи хтось на вухо нашептав, “як це буде круто і підніме рейтинг, коли ви, ВладімВладімірич, повернете ісконно русскую зємлю, священний Севастополь ітд” – поки що невідомо. Але, думаю, стане відомо і це.

Але зараз це не важливо. Важливо те, що Крим справді став капканом для Московії. І слава Богу.

А те, що Сурков – ворог України, ніяке небажання анексувати Крим не відміняє.

P.S. До речі, навіть Катерина Друга Крим не спішила приєднувати. Хоча теж з Німеччини приїхала. Мабуть, тоді у московитських імперців мізків в голові більше було.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s