Як Азербайджан пильнує свій “донбас”, або Так йому, тому дурачку-блогіру!

Цікава історія, яка сталася по сусідству, в Білорусі, і має відношення до України.

Заарештували там, значить, такого собі Алєксандра Лапшина. І ладно б, це ж Білорусь, там якщо за день нікого не заарештували, Бацька сам не свій ходить. Але прикол в тому, що цей Лапшин – не просто собі макаронина, а ізвєстний у ЖЖшних колах (це такий ресурс, куди українці вже давно майже не ходять, а московити досі гасяться; ну, вони люблять у всякому багні ритися – Однокласники там, ЖЖ, де нормальні люди уже не тусуються) блогір під ніком puerrtto.

І заарештували його за поданням Азербайджану. Отак от.

Якісь мінські ЖЖдрочери уже почали його жаліти:

“Александра задержали по запросу из Азербайджана за “незаконное” (по мнению Азербайджанских властей) посещение Нагорного Карабаха — по азербайджанским законам, каждое такое посещение должно быть согласовано с властями Азербайджана. По данным сайта Azeri.Today, Азербайджан включил Лапшина в международный розыск за нарушение закона “о государственной границе” и миграционного кодекса”.

“Лично я считаю такое задержание совершенно неприемлемым, точно так же, как и уголовное преследование за “незаконное” посещение Нагорного Карабаха — раз уж хочется так регламентировать посещение НКР, то Азербайджан мог, к примеру, просто объявить Лапшина “персоной нон-грата” и закрыть въезд в страну, но международный розыск по такому малозначительному случаю — это верх абсурда. Тем более, что Александр не имел никаких преступных намерений, а просто посещал Карабах как турист и фото-блогер”.

І аж до висновку – “Лично я мало знаю про Азербайджан, но после таких случае посещать эту страну и что-то узнавать о ней совсем не хочется”.

Але все не так просто, другі мої. Ось “Радіо Свобода” пише:

“Як заявляє Баку, Лапшин у 2011 і 2012 роках незаконно відвідував сепаратистський регіон Нагірний Карабах, не питаючи дозволу у влади Азербайджану.

За повідомленням, у 2016 році Лапшин опублікував в інтернеті дві заяви із закликом визнати незалежність Нагірного Карабаху від Азербайджану.

Влада Азербайджану розслідує справу проти блогера за підозрою в посяганні на територіальну цілісність країни і незаконному перетину кордону”.

Тут уже не тільки незаконний перетин кордону – хоча і він теж. І це да, теж порушення законів. І якщо в законодавстві Азербайджану за це прописані роки за ґратами – про що взагалі можна говорити, про яку “нєпріємлємость”?

Але і це ще не все. Ось дивіться, що цей чувак писав недавно.

Ну, і хто, питається, доктор цьому дурачку? Биконув на країну – получив отвєтку. Все логічно і прогнозовано.

До речі, нам би теж не завадило таку статтю в КК вписати – про срок для тих, хто в Крим і Донбас в’їжджає не через Україною контрольований кордон. Щоб усяких там Артємієв Лєбєдєвих не банили на в’їзд – а ласкаво запрошували в гості, а тут брали під білі рученьки і до діда Лук’яна. Так буде правильніше.

Да, про Україну. Виявляється, цей Лапшин – має український паспорт. Отак от. Тобто чувак може ходити на вибори і вибирати нам владу. А тепер читаємо ще один його пост:

“Все два часа от границы до Варны мы болтали с украинскими водителями. Прикольные мужики! Не обошлось без темы Донбасса и Крыма. Я думал, что меня начнут грузить “русскими оккупантами”, но ничего такого не случилось. Сошлись во мнении, что Украина эпохи Януковича была недогосударством, допустившим без боя захват своей территории и что Путин по-большому счету, лишь воспользовался подвернувшимся историческим моментом. Затронули противостояние на Донбассе и тоже сошлись во мнении, что ничуть не оправдывая Россию в контексте грубого вмешательства во внутренние дела Украины, в то же самое время сами украинские власти довели страну до развала и если бы не забивали годами “болт” на маргинализацию Донбасса – ничего бы не случилось. И русский язык следовало давным-давно сделать вторым государственным“.

Отакі от є громадяни України, у який Уася Владімірович нєуінауат, закони неписані/, а русскій давно треба було б зробити другим гасударствєнним.

Непогано було б, якби ним і СБУ зайнялося. А заодно і “украинскими водителями”. Вирахувати їх – простіше простого ж. Аби було бажання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s