Країна вічного мавпування

Ви вже бачили це феєричне відео?

Ось воно. Передивіться.

Послухали? Нічого не нагадує? А отак:

Уважаемый мистер Андропов,

Меня зовут Саманта Смит. Мне десять лет. Поздравляю Вас с Вашей новой работой. Я очень беспокоюсь, не начнётся ли ядерная война между Россией и Соединёнными Штатами. Вы собираетесь проголосовать за начало войны или нет? Если Вы против войны, скажите, пожалуйста, как Вы собираетесь помочь предотвратить войну? Вы, конечно, не обязаны отвечать на мой вопрос, но я хотела бы знать, почему Вы хотите завоевать весь мир или, по крайней мере, нашу страну. Бог создал Землю, чтобы мы все вместе жили в мире и не воевали.

Искренне Ваша,

Саманта Смит

Ось оригінал листа

І уже одним цим Московія зганьбилася по самі крокви. Тому що це не що інше, як ганебне мавпування. Ви ж не думаєте, що дівчинка сама прочитала листа Саманти і вирішила так відповісти? Ні, для легенди – звісно, сама 🙂 Американська дівчинка ж сама написала цього листа. Тому і її московитське відлуння мало б зробити так само.

Але ми ж розуміємо. Як розуміємо, що, якщо лист Саманти Сміт був щирим виявом – то це чистої води показуха. Показуха і мавпування. Бо більше нічого у Московії за душею немає – тільки одне бажання продемонструвати, що вони теж супердержава. Але – крім мавпування, ця супердержава більше нічого не вміє. (Як і її вассали – згадайте, як риги мавпували Майдан, і перший, і другий.)

Сміх та й годі. Хоча – чим нам у нинішній ситуації сміятися. Скоріше плакати, що ця здоровецька мавпа із ядерною гранатою в лапі знаходиться поруч, буквально за порєбріком…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s