Про провалену заборону московитських концертів в Україні

Ні, закон сам по собі дійсно неоднозначний і кострубатий, але…

От виступає Ольга Червакова (колишня працівниця “Інтера”, якщо хто не знає). І кричить з трибуни Ради про те, що норма “перед концертом маєш письмово засудити анексію Криму” приведе тих московитів, які тут гастролюють, до буцегарні.

Так, ідея письмового засудження – ідіотична. Людині, можливо, абсолютно пофіг, що там хто анексував. Вони, може, взагалі не цікавляться такими речами. А чому ні? От якби у мене на кордоні з Польщею спитали – “що ти думаєш про “волинскую рєзню”, – я б чесно сказав, що мені все одно. Бо це не впливає на моє життя і життя моїх рідних і близьких ніяким чином. Так само і анексія Криму, цілком можливо, тих московитських попсовиків взагалі не цікавить. Але!

Червакова депутат парламенту якої країни? України? То якого біса вона переживає за якихось там макарєвічєй чи грєбєнщикових? Якщо вона від них тащиться – це її персональна проблема. Вона в Раді не як фанатка “Машини врємєні”, а як представник громади, як член українського суспільства. Якому конче потрібно максимально відгородитися від Московії усіма можливими засобами.

Перестануть сюди їздити московські співаки? Так це ж прекрасно. Святе місце порожнє не буває – будуть виступати свої чи якісь інші. Зате люди – та сама “тупа більшість”, яка завжди і всюди пасивна і реагує тільки ремиганням, як ті воли – потихеньку відлучаться від московитського інфопростору. І ніхто, це я вам гарантую, не помре навіть без Грєбєнщікова. (Хоча тут ще питання, який він “друг України”.) Ну от не помре і все. Без московитомовних озвучок американських фільмів ніхто не вмер – принаймні, не повідомляли про такі випадки.

Тому, якщо коротко – закон тупуватий, але ті, хто його критикують, пояснюючи це турботою про московитських виконавців, вони або ідіоти, або працюють на Московію.

P.S. Про Людину-Зіпсовану-Квартирним-Питанням говорити не буду. Його реакція більш ніж очевидна. Ясно ж, що зворотною реакцією на такий закон буде заборона українським виконавцям виступати в Московії. Ну, і де тоді “улюблена людина” буде заробляти гроші, аби віддати за сімейне гньоздишко? 🙂

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s