Шо там у америкосів? September 18 polls

Свіжі рейтинги в президентській гонці нашого “старшого брата”.

Попередній огляд – тут.

Традиційно починаємо із загальних рейтингів.

Як бачимо, ситуація для демократів погіршується. Не критично, але погіршується. Як не крути, а інцидент 11 вересня, коли Гілларі стало погано під час відвідин меморіалу на місці веж-близнюків, позначився на рейтингах.

Ось останні опитування.

Переходимо до найцікавішого – електоральної мапи. Спочатку – “свої” штати. Тут серйозні зміни.

Клінтон серйозно послабила свої позиції у двох штатах – Колодаро та Мічіґан. Та і в інших штатах, хто перевага демократів збереглася, але зменшилася. Трамп збільшив перевагу до рівня “свого штату” в Міссурі, та й у інших потихеньку підбирається до конкурентки.

А тепер – “вибори на цей момент”. Дивимося на результат.

Клінтон програла Флоріду та Огайо. На півдні Трамп деякий час тому вже вигравав – а от на півдні озера Ері республіканці уперше в цьому році перебили результат Демократичної партії.

Що ж, поки що у демократів є перевага – 23 голоси (для перемоги потрібно 270). Це як мінімум два штати – Каліфорнію і Нью-Йорк Клінтон навряд чи програє. А от в Вісконсіні та Мічігані результат кандидата від Демпарії загрозливо знизилися. Думаю, в найближчий час саме там, а також у програних наразі Флориді та Огайо, розкрутиться серйозна боротьба.

На тижні Клітон вже засвітилася на телебаченні – але ведучий телеканалу NBC постібався з Гілларі, надівши маску, а потім, після контакту, продезинфікував руку. Цікаво буде подивитися, як таке вплине на рейтинги. Дізнаємося за тиждень.

One thought on “Шо там у америкосів? September 18 polls

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s