Два питання – до ПФЛ і клубів

Сьогодні в обох лігах ПФЛ – календарні тури. У зв’язку з цим виникає два логічних питання.

Питання перше. Навіщо ліга ставить матчі на будень? Відвідуваність поєдинків і так знаходиться в зоні статистичної похибки, навіть коли грають на вихідних. А тут на тобі – четвер. Яка логіка? Телетрансляцій матчів першої-другої ліг майже немає (ото хіба недокомунізований “Іллічівець” на “Футболі 2” покажуть по старій пам’яті). Тобто єдині глядачі, які побачать ці матчі – на трибунах. Під них і треба орієнтуватися, ні? Таке враження, що ні.

Я розумію, коли матчі УПЛ розносять – бо телебачення. Так само, як і, наприклад, АПЛ. А от матчі англійської “трясовини” грають на вихідних в один і той же час. (І по вівторках – але це тому, що вихідних на всі тури не вистачить; до того ж, матчі по вівторках не відміняють суботні поєдинки.) Це і зручно, і традиція. А у нас? Ну поставте матчі на суботу – і привчайте глядачів, прив’язуйте до цього дня тижня.

Питання друге. Я днями заходив в ФКМЗ, то хлопці розказували, як представники “Тепловика” умовляли їх поставити поєдинок пораньше – мовляв, на поїзд їм. Наші не погодилися – бо кому  буде потрібен матч другої ліги в четвер о 17-й, а то й о 16-й. А це – втрата у фінансах, яких у клуба і так небагато. Тобто – люди в “Металурзі” рахують гроші і розуміють, що вони серйозно недоотримають, якщо розпочати матч тоді, коли тільки закінчується (або ще й триває) робочий день в місті.

А тепер дивимося час початку матчів у обох лігах.

1 ліга:

17:00 – 6

17:30 – 1

18:00 – 1

18:30 – 1

2 ліга:

16:30 – 2

17:00 – 5

18:30 – 1

Я розумію, що у деяких клубів може бути, скажімо, проблема з освітленням на стадіоні. (Хоча, якщо я не помиляюся, з такими проблемами в ПФЛ не приймають і на чемпіонат не атестовують. Але то таке – це ж Україна, зробимо допуск.) Але – невже лише трьом клубам, “Інгульцю”, “Оболоні-Бровар” та “Металургу”, не все одно, скільки людей прийде (і скільки грошей витратить на квитки) на їхні матчі в цей четвер?

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s