Біп-біп-біп! Про знання і депутатів

Як же 1-го вересня – і не про освіту.

Все-таки ідея Цукерберга з рекламою на Фейсбуку не така вже й погана. Як мінімум один цікавий лінк я виловив. Власне, то була стаття про одну із політичних сил у запорізькій міськраді. Яку саме – не скажу. І щоб рекламу не робити, та й те, про що я хочу написати, могло статися з представниками будь-якої політсили Запоріжжя. Просто тому, що вони у нас от такі, да 🙂

Так от, йшлося там про депутатів однієї фракції, стаття була відверто розвінчувальною, компромат там, все таке. Але мене зацікавила не основна тема статті, а один маленький факт із біографії одного депутата. Факт такий – 2010-го він здобув вищу освіту в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу.

І що тут такого – скажете ви. А я поясню. Ну, по-перше, цей вуз не так давно прославився в особі своєї ректорші, яку взяли на спробі дати хабара заступнику міністра освіти. Нині справа пані Антошкіної перебуває в суді. Але це загальновідома інформація. А є іще те, про що говорять неофіційно.

А говорять про те, що в цьому вузі, який за звичкою і першою назвою (Бердянський інститут підприємництва) називають просто БІП, люди просто не навчаються. Ну, тобто, якщо у вас немає грошей, а вам потрібен диплом – тоді да, доводиться якось навчатися. А так система проста – приїхав кілька разів на рік, заплатив відповідну суму, отримав в заліковку відповідні оцінки. Фактично це не вуз, а контора з видачі дипломів. У такому, знаєте, дистильованому вигляді.

Ні, доказів, звісно ж, немає. Але є один момент, який підтверджує ці розповіді. Знаєте, як у футболі – реакція букмекерів. Якщо починаються якісь незрозумілі перегиби в ставках, то вони реагують відповідно – і це показник нечистоплотності матчу. Так і тут є такий показник. Це оголошення про прийом на роботу. Мені спочатку розказали, а потім я й сам побачив – як в оголошенні про вакансії написано “Диплом БИП не предлагать”. Як ви думаєте, чому? 😉

А тепер повернемося до наших баранів. Якщо ви думаєте, що я буду звинувачувати цього депутата в якихось протизаконних діях – боронь Боже. Тим нехай відповідні органи займаються, у них якраз в руках така важлива персона. Я хотів сказати про інше.

Мені прикро. Прикро, що електорат заманюють такою дешевизною. Ні, я розумію, що він цей диплом отримав ще до початку своєї політичної кар’єри. Та все одно прикро. Ну всі ж знають, чули, здогадуються, що це за такий вуз. Ну то як можна козиряти його дипломом? І взагалі – ну як людина в здравом умє і свєтлой пам’яті може козиряти дипломом БІП? (Інших причин отримувати диплом цього прекрасного вищого навчального закладу я не знаю. Ну не знання ж він там отримував – до того ж, паралельно працюючи в Запоріжжі.)

І от шо получається. Получається, що ця молода людина – молодша мене – продовжує традицію культу “корочки”. Так мало того, що ця традиція продовжується, так ще й “корочка” така, що в пристойному товаристві соромно навіть згадати про неї. Хіба що у пана майбутнього депутата грошей тоді було рівно на БІП. Тоді можна понять і простіть.

Шановні нинішні і майбутні депутати! Я, як представник електорату, уклінно вас прошу – не ганьбіть народ, купуйте “корочки” нормальних вузів. Не змушуйте нас потім за вас червоніти.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s