Адольфич як дзеркало

От все-таки українська журналістика – гівно. І не розказуйте мені про героїчних настівстанко, які десь там в Лугандонію їздили (незрозуміло, нащо). Ось вам просто еталонний приклад.

В Одесі учора була типу культурна подія. Якийсь там московитський митець, нібито опозиціонер чи що (я не знаю, мене московитські митці – та і не митці теж – не цікавлять, а гуглити мені лінь, та і що це змінить, крім того, що я отримаю непотрібну мені інформацію), зустрічався з народом. Ну, зустрічався і зустрічався, хто б помітив цю зустріч, крім тих кількох десятків, що там були присутні. Але!

Справа в тому, що на цьому заході був сам Адольфич. Ті, хто не знає, хто такий Адольфич – беруть оцей лінк і ідуть учити матчасть, я завтра після футбола на заліку перевірю, як вивчили. А ті, хто знають – ті в курсі про фішку цього дядька, з’являтися в об’єктивах фотіків і камер із закритим обличчям. Ось так, наприклад.

А тепер погугліть фото Адольфича з відкритим обличчям. Отож.

Так от я про що кажу. На акцію прийшов Сам. Причому не просто прийшов, а влаштував цілий кіпіш. (Про власне кіпіш я нічого не буду говорити, не моє свинячє дєло.) Ну так от він, ваш шанс – стати першим ЗМІ, яке покаже Адольфича народу! Ще й у такій пікантній ситуації, як вимахування підараскою ножем.

А тепер полазьте по сайтах і подивіться на фотки з тої туси. Єдине фото, на якому нашого героя хоч трохи видно – ось, “Українські новини” дали.

І все. А у всіх інших – якісь невиразні фотографії сутички, де взагалі нічого не видно і майже нічого не зрозуміло. Отакоє от. А ви кажете. Адольфича у відкритому доступі сфоткати не можуть! А беруться управлять государством – оно в нардепи поналазили. І про стандарти БіБіСі ще розказують. Ідіть в “Наше життя” працювати! Там якраз треба колгоспників із Нового Поля познімати, як вони героїчно пропивають урожай. Хоча, боюся, і цього не асілят. Бо в стандартах БіБіСі про Нове Поле нічо не сказано…

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s