Я в топ-3, або Божевільний 2015/16

Цей, символічний для мене день несподівано завершився цікавими словами на мою адресу. Причому від тих людей… як вам сказати. Ви поки прочитайте і послухайте, а я сформулюю.

Більше, ніж із Серьожою Болотніковим, на ФБ із колег я не цапався ні з ким. Може з його попередником Сашком Ткачем. І це була не боротьба нанайських хлопчиків, а досить серйозно, “до першої крові”, можна так сказати – втім, не переступаючи певної межі.

Скільки я пережив за чотири роки роботи з Віталькою Пасічним – знаємо тільки він і я. А в деяких моментах – один тільки я. Він абсолютно правий, що ми з ним не були і не є друзями. Більш того, я дуже не впевнений, що ми ще колись перетнемося в тому форматі, в якому працювали ці чотири роки (хоча наш світ і дуже тісний). При цьому я віддаю належне його таланту, який безперечно є. Але працювати з ним було реально важко. Так буває, в цьому нічого унікального чи дивного – творчі люди, свої особливості.

І от саме сьогодні (ну, пост, зрозуміло, присвячений моєму повідомленню на UA-Футболі) це прозвучало і написалося. Від людей, запідозрити яких в якійсь особистій симпатії до мене, м’яко кажучи, проблематично. Оце для мене головне. А сама по собі похвала… Мене вже не раз хвалили ті люди, які потім змішували з лайном, так що до красивих слів я давно ставлюся спокійно. Досвід 🙂

P.S. Як пожартував один колега, скинувши болотніковське відео – “твоя ЗП зросла вдвічі”. Хе-хе.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s