Give PiS a brain

…А розумні люди попереджали іще відразу після виборів – Польщу буде штормити, і то скоро…

Це рішення польського парляменту про визнання подій на Волині геноцидом – несподівано міцно поєднало Польщу із Московією. Ні, не через антиукраїнську направленість.

Просто за поребриком давно знайшли опору для сучасних часів у минулому – Дєньпобєди. Хай би що не відбувалося нині – ми вєлікая страна, бо перемогли фашизм. От і у поляків промайнула така тема. Невже ПіСу більше нема чим козирнути перед суспільством? Ах, ну так, ще й характерний польський honor підкормити треба…

Шо це значить для нас? Та майже нічого. Хіба що наївняки зрозуміють, що братніх народів не буває не тільки на сході, а й на заході. А є лише інтереси.

Наш інтерес нині який? Щоб Польща залишалася нашим союзником. І – не воювати на два фронти. Навіть дідо Адольф не здюжив, що вже казати про нас. Тому – робимо вигляд, ніби нічого не сталося. Але – запам’ятовуємо. І, коли матимемо достатньо сил і зручну нагоду, відповідаємо. Скажімо, симетричним рішенням. Чи чимось дошкульнішим.

А потім, невинно кліпаючи очима, питаємо – ну то що, сусідоньки, будемо жити майбутнім, чи знову пережовуватимемо мутне і неприємне минуле?

А взагалі-то такими речами, як геноциди, не політики мають займатися – вони все під свою поточну вигоду викрутять, – а історики. Принаймні, так буде більше шансів на об’єктивність.

ЗІ. А цікава ідея ж. Спочатку гнобимо когось, як тільки самі хочемо (бо маємо владу). Потім підставляємо когось із своїх під праведний гнів загноблених. Оп-па – маємо геноцид. Ловкость рук і нікакого мошенства.

Advertisements

2 thoughts on “Give PiS a brain

  1. Десь прочитав, що геноцидом мали би займатися етнографи, бо це злочин проти етносу, не без істориків, звичайно. Але, читаючи спогади про ті події, виходить, що українці постраждали не меньше, а число жертв серед поляків дуже-дуже завищене. Крім того, за совдепії дослідження української сторони не проводилось, бо кацапам було вигідно підтримувати польську версію. Може полякам принагідно пригадати й пацифікацію й заборону української мови, й операцію “Вісла” й ще багато чого, не забуваючи про дії АК.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s