Самоє сложноє в нашій роботі – ждать

І дождатись. Це про футбол, якшо шо.

Знаєте, шо саме страшне в футболі? Нєєє, ви не знаєте, шо саме страшне в футболі.

Це коли ти понімаєш, шо оті от валянки, на яких ти дивився по тілівізору чи там сопкасту, і які грали ну чуть луччє за тебе (ти так думаєш, но воно так і є) – начинають тренувать. От сьоння, новина – Крістіан Броккі очолив «Брешію». Хто? Хто блядь? Броккі? А хто це вообще такий? А-а-а… І оце отой упиздень тепер тренер? Капєц.

Нє, я понімаю там Гвардіола. У його мозгів – як у слона гамна. Понімаю, када там Моуріньо – чувак не грав вообще ніколи, ну не сложилось у його, та може йому і не нада вообще було, ну бувають же такі люди, яким ото іграть до жопи, а тренери з них класні, бо це інша ж справа вообще.  Но блядь Броккі… Це якшо Ромаріо когось начне тренувать. Чи там Роналдо, той шо бразильський. (Той, шо португальський, не начне ніколи – він же не валянок, а просто красівий мущіна.) Або Гаттузо якийсь. Поліз глянув – о, так він уже тренує, і то заєбца. Три клуба змінив, в каждом менше чим по півгода. Атлічьний тренер росте! Може, Скуадру када-то доручать, а шо.

Невже у нас колись Віталя Косовський буде трінірувать? Чи там Миша Кополовець? Нє, колега підказує, шо Миша – «то наслєднік Лєонєнка росте». Ну і да, Кополовець харашо гутарить вміє, низя такий талант на тренерській лавочці губить. Ну-у-у… О, Саша Гладкий! Прикиньте Сашу Гладкого тренером. Ага, підсцикнули в труси? Отож.

Правда, шо я хочу, як у нас он ееее один герой збірну ееее не сьоння-завтра очолить. Ееее.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s