Конституція від Миленка

Всі про Конституцію (свої варіанти пропонують), і я про Конституцію. Отже…

Конституція, вона ж Основний Закон України від Миленка

1. Джерелом влади в Україні є піздюль. Піздюлі роздають спеціально відібрані люди під суворим контролем Вищої Піздюльної Ради.

2. Мудакам – піздюлєй. Мудаком визнається кожен, хто, прочитавши цей пункт, задає питання “А чо”, “Хто такі мудаки” та “А я мудак чи ні”.

3. Ватнікам – піздюлєй. Також позбавлення громадянства України. Ватнік може отримати громадянство України знову, у разі здачі іспитів з української мови, історії України, історії російсько-українських війн, а також після сплати держмита у розмірі 1000 доларів США. У разі відмови від повторного отримання громадянства протягом року після його позбавлення, ватнік висилається в ДНР/ЛНР. Або в будь-який гнидник, який захоче його прийняти.

4. Всім, хто за русскій язик в будь-якому статусі та вигляді, крім розмовного варіанту на вулиці під сємки і півас – піздюлєй. Говорити русскім язиком не забороняється нікому. Забороняється усе інше.

5. Всім, хто займався футболом (крім тих, хто займався винятково як футболісти-аматори) до моменту затвердження Конституції – піздюлєй. І пожиттєва дискваліфікація із забороною відвідувати будь-які футбольні змагання аж до дитячих ігор у дворі. Поліція має право застосовувати до порушників цього пункту зброю на ураження без попередніх пострілів угору і будь-яких закликів чи зауважень.

6. Всім, хто займався політикою чи чиновницькою діяльністю до моменту затвердження Конституції – піздюлєй. І півроку ув’язнення на уранових рудниках під Жовтими Водами. Після цього – пожиттєва заборона займати будь-які виборні чи державні посади.

7. Пункти 2-6 в частині піздюлєй повторюються з регулярністю не меншою, як три рази на тиждень – вівторок, четвер, субота. Верхньої межі не існує.

8. Кожну третю п’ятницю другого місяця кварталу – піздюлєй всім. Профілактично.

9. Професійний футбол в Україні заборонений мінімум на 15 років від моменту затвердження Конституції. Покарання за порушення цього правила – ув’язнення в концентраційному таборі “НСК Олімпійський” до кінця заборони. Після того – див. п. 5.

10. Бажаючі дивитися телевізор отримують його і абонплату безкоштовно. В обмін на це з громадянина знімається право голосувати і бути обраним. Пункт діє на період між виборами. Протягом місяця після чергових виборів громадянин може відмовитися від телевізора – але право голосу отримує лише на других за ліком виборах.

11. Крім роздачі піздюлєй, єдина функція державного апарату – це збирання податків та наймання на ці податки турецьких будівельників та американських економістів для будівництва інфраструктури. За нецільове використання податків – піздюлі та пожиттєве ув’язнення в подвалах ДНР/ЛНР. На це збиратиметься окремий податок.

12. Гімн, герб і прапор України залишаються тими, які є на момент затвердження цієї Конситуції. Всім, хто захоче перевернути прапор, переписати гімн чи якось змінити герб – піздюлєй. А потім – на принудітєльні роботи на будівництво Керченського мосту між особливою автономною територією в складі України, Кримськотатарською українською республікою, та незалежною Кубанською народною республікою. Термін праці на будівництві – до остаточного завершення проекту.

13. Кримськотатарська українська республіка – це держава киримли (кримських татар) та кримських українців. Всі інші у примусовому порядку висилаються в ДНР/ЛНР, в те, що залишиться від Московії на момент затвердження цієї Конституції, чи в якісь інші гнидники, які погодяться їх прийняти. Виселені мають право продати свою нерухомість за ринковими цінами. Все інше вони зобов’язані забрати із собою. Незабране буде знищене.

14. Вибори Президента, Верховної Ради, місцевих рад здійснюється за будь-яким законодавством – чинним на момент затвердження Конституції чи якимось іншим, прийнятим відповідними державними органами. Єдине застереження – за будь-які фальсифікації, від стадії прийняття законів до стадії підрахунку голосів, пожиттєве ув’язнення в концентраційному таборі “ЧАЕС”.

15. Ляшка, Тимошенко, Парасюка, Семенченка, Савченко, Лещенка, Бутусова та інших клоунів (список додається) в примусовому порядку зібрати в цирк, дати піздюлєй і возити по містах та селах України, а також за домовленості Європи та інших частин світу. Всі зароблені гроші йтимуть на будівництво автодоріг, залізниць та аеропортів.

16. Будь-яка інформація в Україні, від роботи телеканалів до оголошення в Веселогаївській сільській раді Запорізької області, подається двома мовами – українською та англійською. Хто не згоден чи не дотримується цього пункту – піздюлєй. Аж до остаточної згоди. За повторне порушення – пожиттєве ув’язнення в концентраційному таборі “ОСК Металіст” (там все одно футболу більше ніколи не буде).

17. Перехідних положень немає. Винятків немає. Варіантів для змін немає. Конституція діє від моменту затвердження і аж до того дня, коли піздюлі просто не буде кому роздавати. Після цього Конституція відміняється, бо ми житимемо в раю.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s