Лещенко vs Вакарчук. Bufo rapto vipera

Цікавий срачик розгортається між двома “рок-идолами и кумирами молодежи”. Поки що діючий нардеп перемагає колишнього. Початок і кульмінація події – під катом.

Значить, спочатку народний депутат Сергій Лещенко похвалив екс-народного депутата Святослава Вакарчука.

Ну тобто як “похвалив”. Похвалив, так – але після цієї похвали панові Вакарчуку (більш відомому, як лідер гурту “Океан Ельзи”) довелося виправдовуватися.

Виправдався, заодно і обізвавши пана народного депутата журналістом.

Але історія на цьому не закінчилася. Бо ж ми живемо не в ті часи, коли “Україна була сшита” – а в 2016-му році. І такі речі документуються аж бігом. Тому – ось відео фрагменту виступу кандидата фізико-математичних наук Святослава Вакарчука на Львівському медіафорумі.

Що ж, на цю хвилину, після класичної констатації “Поздравляю вас, гражданін, соврамши” – зазначимо, що перед у двобої веде чинний народний обранець, названий опонентом “журналістом”. Чекаємо на подальший розвиток подій.

P.S. А знаєте, що насправді цікаво? Ні, навіть не те, навіщо кандидата фізматнаук (музиканта, якщо хочте) запрошують розказувати нормальним людям про такі речі. От у ста кілометрах від рідного вакарчукового Львова є така країна Польща. Яка, за логікою пана оратора, є ще більш неприроднім явищем – згадайте, як збирали після Другої світової війни територію, що стала Польською Народною Республікою. Так от – цікаво було б побачити, скільки хвилин прожив би пан оратор, ґдиби он оповядав – наприклад, десь у Кракові – про те, яке ж все-таки неприродне явище ця нинішня Польща 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s