Геть від Москви і вихідних

Два моменти, які я хочу відзначити в контексті Дня перемоги над нацизмом.

По-перше, звертаюся до вас, любі мої патріоти, які із завзятістю мурах вишукують у великій гноївці під назвою “Московське царство” неперетравлені тоталітарно-авторитарним організмом зернинки – і потім радісно тикають їх нам усім під носа. Щоб ви розуміли, що саме ви робите в цей вікопомний момент. А робите ви ні що інше, як легітимізуєте право московитів втручатися у наші справи. Оцими от до біса жовто-синіми руками.

Оця от історія із квітами десь там посеред Москви біля напису “Киев”. Вам не все одно, лежатимуть там квіти чи ні? Для вас щось зміниться у ставленні Московії до України? Ну-у-у, якщо один показушний букет квітів для вас може щось змінити – то вам пряма дорога на акцію “Сніданок на кордоні”. Там таких приймуть із радістю.

Причому ви ж самі проти того, аби московити лізли до нас зі своїм свинячим рилом. Але як же ви хвилюєтеся за те, як московити подивляться у наш бік. І як бігом піднімаєте на щит чергового “хорошего русского”. А він потім приїздить сюди і починає учити дурних хахлов жизні. Щось я не пригадаю, щоб ті, кого називали “антісовєтчікамі”, приїздили до ФРН та США – і там учили жизні німців чи американців. Ні, вони вели боротьбу із радянським режимом, усіма можливими способами – а місцевих жителів, за великим рахунком, вони не хвилювали, бо їх ніхто там не знав. Ви думаєте, хтось із британців знав чи слухав Сєву Новгородцева? А у нас усілякі шехтмани не з режимом Хуйла воюють у еміграції – а розказують, як що нам тут треба робити. Бачите різницю?

І ще про “хороших русских”. Ви знаєте, хто очолив ФРН після Другої світової? Аж ніяк не члени НСДАП. Але! Платила за ту війну вся Німеччина – і НДР також. Ба більше, за Першу світову німці розплатилися знаєте коли? Останній платіж був 4 жовтня 2010-го року! Веймарська республіка, Третій Райх, Західна Німеччина, об’єднана країна – чотири історичних періоди змінилися, уже і людей тих немає. А німці платили за ту війну.

Так само і московити будуть платити. Всі. Хороші, погані – це не гратиме ніякої ролі. І у визначенні Московії як агресора – теж не грає. В Райху далеко не всі підтримували Гітлера.

І найголовніше – українців і Україну не мають цікавити окремі персонажі, будь вони триста разів антипутіністи. Бо вони не грають аніякісінької ролі – а часто грають навіть роль негативну, задурюючи мізки отаким от наївнякам, як ви, яких хлібом не корми, дай розгледіти у московиті брата. Грає роль позиція держави. А вона зараз однозначна. І доки Московія в цілому проти існування України як незалежної держави – нам нема чого туди вдивлятися. Карфаген має бути зруйнований. Крапка.

І по-друге – оцей от сьогоднішній ідіотизм з червоними прапорами, “безсмертними полками” і портретами Сталіна по українських містах. Для початку згадаємо про відповідний декомунізаційний закон – червоні шмати і портрети вусатого ката під нього хіба не підпадають? Ну от, значить, є робота для поліції та СБУ. Але це не головне. Головне, на мою думку – це потрібно закінчити із святковим балаганом. Ніяке це не свято, і вітати тут ні з чим. Вітати можна лише тих, хто воював – що вони залишилися живими. Для всіх інших – це дні пам’яті і трауру за мільйонами загиблих, невинно загиблих, в угоду двом всесвітнім упирям, Гітлеру і Сталіну.

То, питається – з якого дива у нас до дня трауру додається вихідний? Відмінити к чортям собачим це… навіть не совкове, а суто брєжнєвське творіння (для тих, хто досі в танку – 9-е травня стало вихідним аж 1965-го року, бо Льоні бровастому не було чим козирнуть, тож хтось розумний, а, може, і він сам, придумав новий культ). Хто захоче – знайде спосіб вшанувати пам’ять. Але оцих от масових зомбі-шествій не буде.

(Ага, і заразом 1-2 травня теж девихіднізувати. Харе бухати і срати по посадках – працювати треба, країна в дупі, а вихідних як гною.)

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s