А чому не до московитської амбасади?

Продовження посту про Савченко.

Читаю Фейсбук такої собі Ольги Мусафірової. В профілі у неї вказано – “Собственный корреспондент в Украине “Новой Газеты”. Журналістка російського видання.

Отже, перший пост.

Я не знаю, навіщо Савченко ляпнула те, що ляпнула – але бачу, як, наприклад, пані Мусафірова це швиденько використала. Повторюсь – я не знаю і не можу знати, зрежисовано це чи ні. Я бачу лише те, що бачу. Савченко навіщось сказала чи написала в своєму останньому слові про Порошенка (яким він тут взагалі боком був?) – а журналістка російського видання підхопила.

Зауважте – іти пропонується не до московитської амбасади, хоча це московитська влада тримає Савченко фактично у заручниках. А чомусь до АП. Бо “Надя сказала”. А навіщо йти? Попросити. Попросити що?

А тепер читаємо другий пост.

На початку – нічого нового. Життя Савченко в руках “одного идиота”. (До речі, “идиот” цей не названий. Чому? Щоб кожен міг собі сам додумати – кого мали на увазі? 🙂 )  Далі – йде відповідь на питання “Що Порошенко може зробити для звільнення Савченко”.

А відповіді… немає. Бо далі написано те, про що всі ми знаємо. Що Савченко стала символом. Що офіційно війна не оголошена – і переговори проводяться. І, очевидно, саме на це натякала і Савченко, натякає і Мусафірова.

І? Це відповідь? Відповідь у тому, що Порошенко має подзвонити Хуйлу? Навіщо? Щоб сказати “Відпусти Надю”? Чи “Відпусти Надю за …”? Так це ж зовсім різні формати розмов. І на просто “відпусти” відповідь буде більш ніж очевидна. Всім, навіть пані Мусафіровій. А от на “відпусти за те-то і те-то” – тут можуть бути варіанти. Варіанти “того-то і того-то”.

Але це уже додумав я сам. В пості нічого подібного немає. Є тільки прохання – навіть вимога (капслок же) – подзвонити Хуйлу. Причому вимога ця по суті шантажується голодуванням Савченко – от вона так сказала, так і зробить, якщо Порошенко не подзвонить. І це при тому, що сама Надія, очевидно, недурна людина – і чудово розуміє, що ніякі дзвінки нічого не вирішать. (Так само, як і ніякі акції, до речі. Максимум – це змінити ставлення світу до Хуйла з негативного на дуже негативне. Але на самого сабжа і на його кишенькові силові структури це не вплине аніяк. Перевірено купою різних прикладів.)

Передостанній абзац, на мою думку, це просто свинство. Ай-яй-яй, тут цвєточкі, а там жінка помирає. Вибачте, але такий тупий тиск на емоції – це Тимошенко-стайл. Тобто аж ніяк не те, чим варто було б користуватися порядним людям. Якщо вони вважають себе порядними людьми.

Одним словом, нічого конкретного і конструктивного я в цьому пості не побачив. Побачив тільки – “ви што, нє відітє, она там поміраєт, вам шо, впадлу позвоніть, тєм болєє, она сама попросіла?” (Хоча насправді ні, не просила.) Так вся ця фейсбучно-підАПшна істерія – вона для цього і писалася?

P.S. І – чому все-таки не мітингували не під московитською амбасадою?

Advertisements

2 thoughts on “А чому не до московитської амбасади?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s