При батьке – в 24 часа!

А у частини українців новий кумир. Ви не знали? Так ось же він.

Цікаво, як люди – яким не по 16 років, тобто які вже трохи пожили і дещо знають – можуть уперто не розуміти очевидні речі. Наприклад, такі, що, будь на місці Яценюка Лукашенко – то за одне “Яйценюх” вони б уже мали справу із компетентними органами.

І якщо я жартую – то зовсім трошечки. В 2006-му році розказував мені колега по роботі, як його сестра з чоловіком їздили в Білорусь до родичів. І повезли їм показать пару випусків отого шоу від “95-го кварталу”. Так от – господарі всю передачу дивилися з кам’яними обличчями. Ні, ні про якого Лукашенка там не йшлося, у випуску були, звісно ж, лише наші політики. Але: “Мы посмотрели ЭТО только из уважения к вам. Потому что – КАК можно вот так вот говорить о своей власти?!”

Ви цього хочете, шановні? А одного ж без іншого не буває.

До речі, вже не вперше помічаю цю нехорошу тенденцію – то “он в Китаї”, то “ось в Білорусі”. Все це говорить про те, що частина суспільства так і не зрозуміла, що і навіщо було зроблено взимку 2013-14-го. І що таке демократичне суспільство – теж. Тоскують, бідненькі, по “сільной рукє”…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s