Слоника замучили…

Або пару слів про патріотичне виховання.

У мене перед монітором стоїть слоник. Невеличкий зелений (гм) слоник, якого колись Богдану купив його хрещений батько. На ярмарку якомусь справа була. Бодька, як завжди, імпульсивно чогось захотів – рівно на одну хвилину, але за цю хвилину встиг вициганити це “щось” у кума.

І тепер слоник стоїть біля мене. Ну не лишатися ж йому, дійсно, на самоті. Маленький зелений слоник, з піднятим догори хоботом. Такий собі слоник в мажорі. Стоїть і стоїть, нікого не чіпає.

Аж ось увечері Богдан усівся до мене на руки – і ми почали з ним гуляти по українській музиці. “Королівські зайці”, “Maxima”, “Mad Heads XL”… Тут мій погляд впав на маленького зеленого друга – і я сказав Богдану: “А хочеш пісню про слоника?” “Хочу!” – твердо сказав Богдан. Ну, я і включив.

На біс він просив цю пісню п’ять разів. Цікавився, чому його замучили кляті москалі і чи насправді слоник помер. А, уже засинаючи в ліжечку, двічі акапельно проспівав “Думу”. Тепер у нього свої рахунки із запорєбріком – СЛОНИКА ЗАМУЧИЛИ!

P.S. Згадалося, як ми з ним років два чи три тому їздили на залізничний вокзал, передавати невеличку посилочку – власне, пакет з футболкою – до Мінська. З інтервалом у півгодини йшло два потяги: один московитський, РЖДшний, інший наш, рідненької УЗ. Московитські провідниці – ми обійшли вагонів сім – сахалився від нас, як старий Кайдаш від чортів. Деякі навіть і слухати не хотіли, інші хоча б вислуховували (принаймні, робили вигляд). За півгодини приїхав наш потяг. У першому ж вагоні наша провідниця без усіляких проблем, з посмішкою забрала пакет, взяла за нього значно менші гроші, ніж ми пропонували її запорєбріковим колегам. Футболка, до речі, доїхала без проблем і вчасно.

А скажуть, скажуть, що це я спеціально його проти москалів виховую. Та дитина ж сама все бачить і чує! 🙂

Якщо ж серйозно – то і повз війну на Донбасі він теж не пройшов. І новини чув, і наші з дружиною обговорення. І у однієї з подружок тато в АТО, десь під Маріуполем.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s