Особливий статус Донбасу. Я – “за”

Не поспішайте кидати в мене засцяними шматами, краще дочитайте текст до кінця. А вже потім кидайте.

Інколи в моїй френдстрічці виникають розповіді із потойбічного світу. От сьогодні помітив скрін ось такого цікавого камєнту:

Бачте, живуть і радуються. Товарів море, ціни низькі, все працює, нічого страшного немає. То я що подумав. Знаєте, є таке місто Гонконг. Ну, раніше під управління Великобританії було, а тепер Китаю. Але в принципі воно там само по собі – за винятком якихось загальних моментів типу армії.

Так от бачу я наступну ідею. Коли врешті-решт Україна поверне собі окуповані частини Донбасу – ну чого людям життя псувати, правда? Нехай живуть так, як звикли жити при “народній владі”. Тобто – дійсно виділити нинішні ДНР та ЛНР в окремі адміністративно-територіальні одиниці, надавши їм особливого статусу.

Якого? А все дуже просто. Зафіксувати всі нинішні реалії – і залишити їм такими й після Реконкісти. Ціни на продукти? Нехай будуть такими і далі. “Подвалы”? Ок, узаконити їх, та й по всьому. Навіщо їм нова патрульна служба, навіщо їм ще якісь там гейропейські чи американські штучки? Це ми тут раді цим новим поліцейським, фоткаємось з ними, скаржимось на них (і отримуємо який-неякий фідбек) – а їм всього цього не треба. Чуваки з автоматами на вулицях, подвали і трупи щоб швидко з вулиць прибирали. Ну і добре, нехай так і буде.

Можна навіть людей не міняти – на рівні низових виконавців. Захарченка з Плотніцкім, звісно ж, прибрати, а ті нехай і далі працюють у звичному форматі. Ну, народ же влаштовує? Значить, усе добре. Да, блокпости і все інше теж залишити. Ну бо де золотій донецькій молоді фотографуватись?

Єдиний нюанс – як би так зробити, щоб Московія і далі їм гроші давала. Вони ж зараз за московитські рублі живуть, ну то цю практику і треба продовжити. Чого ж задурно український бюджет витрачати. Вони і без нього, як бачите, чудово почуваються.

До речі, Криму це теж стосується. От світлинку побачив днями з Ялти – ну прекрасно ж:

Подобаються їм такі пляжі? Добре, залишаємо. Влаштовує їх така кількість відпочивальників, як два останні сезони? Нема питань, блокпости залишаємо, хай їдуть через Керченську протоку. Все для блага народа, все во ім’я народа.

P.S. Ви думаєте, я жартую зараз? Аніскілечки. Вони ж хочуть “чего-то особенного”. Будь ласка. Знов-таки, нам би своя Австралія не завадила, куди своїх каторжан відправляти. Колючим дротом територію обмотати (винятково для того, аби бандери і правосєки не пролізли і не заважали мирному донбаському життю) – і закидати туди наших каторжан. Думаю, вони нічим не гірші за нинішніх очільників “недоросії”. А, значить, швиденько освояться.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s