Оцените “красоту” игры

Хоча насправді ніякої краси звісно ж немає. Взагалі. Є тупа, примітивна технологія. Примітивна – але, на жаль, ефективна.

Пам’ятаєте такого Іллю Пономарьова? Ну, того типу опозиційного депутата московитської Госдуми, який не голосував за війну з Україною, який там те, це і ще он те. Пам’ятаєте, як ви тоді у захваті пищали, що давайте йому політичний притулок дамо, бо його ж там на Московщині вб’ють, цю чи не єдину чесну людину? Та пам’ята-а-аєте, звісно ж.

І довго ж тримався цей господін Пономарьов. Або тримали – в загашнику. А це, мабуть, дуже вже припекло (іранською нафтою, хе-хе-хе) – і висмикнули Ілюшу на бойове завдання. І що ж цей прекрасний депутат говорить у коментарі “Оборзєватєлю”?

Виявляється, головна проблема України в тому, що вона не хоче налагоджувати контакти з недоросією, з усіма цими ДНР та ЛНР.

Игнорирование их украинской стороной как раз и приводит к тому, что они падают в объятия Кремля. А Кремль на самом деле от них хотел бы отказаться

В принципі, уже цих двох речень достатньо, аби зрозуміти, за кого тримає український піпл господін Пономарьов. Недоросія, значить, не обласкана Україною, падає в обійми Кремля – а Кремлю це і не треба, він би й відмовитися радий, та не може. А Україна, зараза така, не хоче допомогти. Я ж правильно переклав з московитського на українську?

Але це ще не найвеселіше. Читаємо далі:

Чтобы они ушли от Кремля и вернулись в украинскую орбиту, им надо что-то предлагать.

Талони на посилене харчування? З якого дива? Хто в здравом умє і свєтлой памяті буде щось – крім пожиттєвого ув’язнення – пропонувати захарченкам і плотніцкім? Я таких не знаю. А-а-а, ні, знаю! І ви теж, до речі. Здогадалися? Ну, тоді ось вам відповідь від господіна Пономарьова:

Возьмите, к примеру, наш опыт в России, то, как урегулировался конфликт в Чечне – мы совершенно спокойно перекупили контроль над региональной элитой на свою сторону.

Оп-па! Ні, ну, звісно ж, цей аргумент може подіяти лише на тих, хто вірить у реальність, показану в російських серіалах. Правда, біда в тому, що у нас таких як мінімум три окуповані регіони, та й по всій іншій Україні подібних дурників розкидано дуже багато.

А нормальні люди, які знають, чим зараз є в Росії Чечня і ким зараз є в Росії Кадиров – прекрасно розуміють, що саме хотів сказати цей “опозиційний” депутат. Чи то пак – що вустами “опозиційного” депутата хотіли сказати люди з гарячими серцями і холодними головами.

Не хочеться вихвалятись, але про отакий от сценарій я писав в ФБ ще рік тому. Коли стало очевидно, що план “Новоросія” у московитів провалився, що вони замість усіх бажаних восьми областей мають огризки від двох – я написав пост про те, що тепер московити будуть намагатися втюхати нам назад Донбас на умовах “Чечня в Росії”. Просто тому, що вони бачать і знають, як це працює. А придумати нічого іншого гебешні голови не здатні.

Ну от і маємо. Причому дійшло аж до так званих “опозиціонерів”. Тут, власне, є два варіанти, чому був задіяний господін Пономарьов. Перший – “все очень плохо”, доводиться кидати в бій останні ресурси. Другий – ну несолідно ж якось самому Хуйлу чи провладному паяцу Жириновському озвучувати такі речі, холопи відразу почують гіркий аромат #Зради. Принаймні, на цьому етапі. А далі і Вольфович підключиться – у звично епатажній манері: “Да они там жлобы, денег не хотят шахтерам платить, вот и скинули на наши шеи Донбасс! Пусть сами им и платят!” Коли ж піпл схаває це – можна буде і самому царю-батюшці заключне слово вставити. Звична схема ж.

Далі аналізувати нема чого, можна просто читати і реготати:

Пока они не увидят, что они туда могут включиться, дальнейших шагов сделано не будет. Потому что у них все равно присутствует определенный уровень субъектности, и Кремль никогда не сможет их просто заставить выполнять любые соглашения, которые достигнуты между Москвой и Киевом. Без того чтобы эти региональные элиты не видели своего места в этих договоренностях, они исполняться не будут.

І розуміти, що вірити людині, яка пише, що “Кремль никогда не сможет их просто заставить” – не можна. НЕ МОЖ-НА. Вам уже більш ніж прозоро натякають. Куди ж іще очевидніше? Треба, щоб московити прямо в лоб говорили, що “ми вас тупо дуримо, хахли нємитиє, а ви вєдьотєсь”? 🙂

P.S. Ні, все-таки там, очевидно, ситуація дуже погана – якщо вже почалися такі розмови. Це добре. Якби ще наші дурні не велись на цей примітивний розводняк…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s