Нех…й шастать

Фейсбук продовжує ковбасити від якоїсь там Насті з Росії, яка “приїхала сюди боротися” (гм, з ким/чим боротися?), а її тут “злобне СБУ заарештувало”. Почитав я, почитав – і ось щось подумав.

По-перше, як відомо, у нас із Росією йде війна. Війна на всіх можливих фронтах. І те, що сюди засилаються феесбешні агенти – це досить очевидна річ. І засилаються вони сюди, скоріш за все, пачками. Або засилалися,  так. Тобто – навіть якщо й приїде хтось нормальний, то цей відсоток буде досить невеликий. А тепер подумайте – якщо на 10 засланих казачків буде 2 нормальних, яке буде загальне враження від московитів, що сюди їдуть?

Правильно – негативне. Так, не можна всіх під одну грєбьонку, кожен випадок індивідуальний і бла-бла-бла. А хто буде в цих випадках розбиратись? У нас нема чим більше займатись, як досліджувати біографії усіх московитів, що сюди в’їжджають? І тут ми підходимо до “по-друге”. Давайте будемо чесними – от якось без понаїхавших із Московії ми ж тут справляємось, правда? І в Запоріжжі, і в Херсоні, і деінде якось Новоросію без них не допустили? І просування російських військ на Донбасі якось без понаїхавших зупинили? От і я думаю, що зупинили, не допустили, справляємось.

Так який смисл взагалі для нас, для України – у цих понаїхавших? Яка практична вигода? Ах, вони будуть боротися з режимом Путіна з території України? Отак, як Шехтман, розказуючи нам, шо ми дураки? Ні, дякую, своїх вистачає. Не бачу сенсу “імпортувати уродів за валюту”. Та й чим взагалі можуть допомогти “опозиціонери” з країни, яка 15 років послідовно просирає все, що тільки можна, інколи влаштовуючи прогулянки стадом через рамки металодетекторів за заздалегідь дозволеним маршрутом – країні, яка двічі за ті ж 15 років повставала проти влади і перемагала її? Вам самим не смішна ця допомога?

Отже, це потрібно не нам, а їм. Так якщо це потрібно їм – хто повинен себе вести відповідно? Ми за ними маємо бігати з паспортами – чи вони мають доводити свою лояльність державі, яка їх прийняла? Усіма можливими засобами – наприклад, вивченням мови. Не подобається? Дорога назад відкрита. Боріться з режимом там – ешелони під укіс пускайте на кордоні з “недоросією”, труїть найманців по кабаках Ростовської області, та чи мало засобів є.

Бо так виходить, що, до всіх існуючих проблем, Україна має ще й постійно вичисляти, хто там із понаїхавших – не феесбешний агент, щоб не дай Боже його підозрами не образити. І грець би з ним – але ж тут місцеві ідіотики бігом піднімають істерику, що “наших расєйскіх братьєв садять!”

На мою думку, рішення має бути просте. Аби не виникало ніяких таких проблем і непорозумінь, аби не давати ґрунт для істерик місцевим ідіотикам – просто закрити кордон з Московією і все. І ніхто не буде сюди їхати “боротись із режимом” (чомусь не путінським, а нашим, хе-хе), і нікого не садитимуть. І усім добре.

P.S. До речі, у мене одного такі думки виникають час від часу – “той же Бабченко вже стільки проти Путіна наговорив, а його чомусь досі і пальцем не зачепили”?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s