Чому Україна не помітила чергову “нормандську” заяву Німеччини і Франції

Меркель і Макрон видали спільну заяву до Порошенка і Хуйла. Про що ж там йдеться?

А йдеться там про те, що на Донбасі не дуже щось перемирюються. І що Порошенку і Хуйлу треба дотримуватися режиму тиші. Не в смислі, щоб не бздіти в каністру – а на Донбасі щоб їхні війська не стріляли…

І, ви помітили, який резонанс викликала в українському суспільстві ця заява? Ага, ніякого. Я про це й кажу. Хоча в цій заяві європейські лідери прямо в лоб звертаються до учасників донбаської війни. У-час-ни-ків. Порошенка – як верховного головнокомандувача ЗСУ. І Хуйла – як…

…А пам’ятаєте, як пару років тому ми всі просто завмирали перед телевізорами, комп’ютерами, планшетами – що ж там буде в Мінську, що підпишуть, чи визнають Московію стороною конфлікту, а не просто спостерігачем і “миротворцем”. Іхтамнєти – пам’ятаєте?

А тепер все це абсолютно буденно. “Гей ти, Хуйлуша болотяний, скажи своїм обізянам, щоб перестали стріляти!” І Хуйлуша це мовчки ковтає – хоча ще на початку 2015-го відбрикувався від того, що Московія бере хоч якусь там участь у війні. А тепер навіть кремлівські “ЗМІ” на кшталт RT, даючи новину про цю заяву, навіть не намагаються маскуватися. Бо вже нікуди.

Так воно і йде. І іхтамнєти, виявляється, на Донбасі воюють, і “Іскандери” вже не сміються, і від санкцій у Хуйлуші все сильніше і сильніше пече трохи понижче попереку.

А це, любі мої, в тому числі й завдяки українським зусиллям. Дипломатичним, військовим. Це наша перемога. Вистраждана в Мінську, під Дебальцевим. Перемога, яку чомусь більшість уперто не хоче помічати, воліючи гратися у різноманітні зради.

Цінуйте такі речі. Бо інакше доведеться, як і в попередні часи, плакатися за черговими “берестечками”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s