Zaporizhia Eye. А чом би й ні?

Запорізький пам’ятник картавому вождю дураків і ледацюг ще не знесли – а на його місце вже планують заміну. І заміну досить цікаву. Принаймні, на це варто подивитися і про це варто помріяти.

Сайт 061.ua порадував креативною ідеєю від місцевих художників – встановити замість Ілліча оглядове колесо чи вежу. Ідею з вежею не будемо розглядати, а от оглядове колесо (яке у нас за радянською звичкою досі називають “чортовим”) – це дуже і дуже цікаво.

Ось вам ескізи. По-моєму, нічогенько так вписується.

І значно краще, ніж пам’ятник. По-перше, у нас все одно якесь гівно зліплять. По-друге, оглядове колесо – це прекрасний туристичний об’єкт, на якому можна і місто розкрутити, і грошей заробити. Принаймні, покататися на такому колесі і подивитися на Запоріжжя з висоти прийде і приїде значно більше народу, ніж до пам’ятника навіть Сагайдачному.

Єдине, що я б додав – це вигляд кабінок. Зрозуміло, це лише ескіз, варіант – але таких совкових кабінок, як на другому малюнку бути просто не повинно. Та і на першому теж трохи не той варіант.

А ось – “той”. Думаю, ви знаєте, що це Лондонське Око.

Ну, і найголовніше. Якщо умови там дозволять – то розмір має бути таким, аби можна було окинути поглядом усе місто. Не таке вже й велике Запоріжжя, щоб це було неможливим. Та й точка ця як мінімум для лівого берега – чи не найвища. Тобто місце більш ніж зручне.

5 thoughts on “Zaporizhia Eye. А чом би й ні?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s