Лукашенко і Яресько – як показник адекватності українців

Просто дві новини останніх днів.

1. Наталія Енн Яресько врятувала Пуерто-Рико від банкрутства. Так-так, та сама Яресько, яка зробила щось схоже із українською економікою в 2014-15 роках, коли нам не те що світив, а висів дамокловим мечем над головою дефолт.

2. Олександр Лукашенко дозволив відправляти своїх холопів у погонах до московитів у Сирію – воювати із тамтешньою антиасадівською опозицією. Звісно, все це маскується під “гуманітарну місію поза межами зони бойових дій”. Але ми ж з вами чудово пам’ятаємо, як таку ж аргументацію використовували у СРСР після введення “обмеженого контингенту радянських військ” до Афганістану. Тому не будемо себе обманювати – воювати вони туди їдуть, замазуватися кров’ю (як раніше у Казахстані).

Тепер давайте згадаємо, що ще у листопаді 2019 року Лукашенко був найпопулярнішим іноземним політиком серед українців. 66% до нього ставилися позитивно. Після кривавого придушення протестів після сфальсифікованих президентських виборів ставлення до Луки в Україні дещо змінилося, але все одно дофіга тих, хто вважає його хорошим правителем.

А ви поцікавтеся у “пересічного українця”, чи знає (хоча б знає) він таке прізвище – “Яресько”. І хто вона взагалі така. І що вона зробила для України. Ось, наприклад, соцопитування КМІС 2016 року – “Кого ви хотіли б бачити прем’єр-міністром України?” Бачите, скільки відсотків оцінили роботу Яресько (причому свіжу роботу, буквально учорашню)?

А це опитування “Разумкова” 2015 року.

кампуапкерр

Гриценку (еталонному пустопорожньому нічому) довіряють 36%, Ляшку (тодішньому еталону популізму) – 27%, Яресько – 16%. (Гірше тільки Гонтарева – їй, яка врятувала і оздоровила фінансову систему країни, довіряло лише 5%, а не довіряло 82!)

А майже 40% взагалі не знають, хто така Яресько.

І, думаю, зараз ситуація не краща. Можливо, навіть і гірша – як мінімум, щодо упізнаваності пані Яресько.

Моралі і висновків не буде. Скільки можна. Просто пам’ятайте, хто живе поруч із вами.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s