Повна історія Ель Класіко

Для початку – коротко про саму книжку, її історію. Це розповідь про 231 офіційний матч між “Барселоною” і “Реалом”. Так, після 2 квітня 2016-го це вже не зовсім повна історія 🙂 – але повнішої не буде. Принаймні, кілька років точно. А, може, і всі 8 (чи скільки там до 250-ти матчів треба чекати).

Розповідь про 231 матч – це значить, що в книжці є статистика і огляд (більший чи менший, залежно від дати матчу; до 80-х років повних відеозаписів матчу я не знайшов, чи не єдиний – це легендарні 0:5 на “Бернабеу” в сезоні-73/74) КОЖНОГО офіційного Класіко. З 1902-го року починаючи і до 2015-го року включно.


Книжка виходила двома однаковими накладами по 100 екземплярів. Перший наклад розійшовся моментально – за 7 днів. Другий поки ще є у продажу.

Ось таке про книжку писали:

Запорізький журналіст випустив першу книгу про іспанський футбол українською мовою (принаймні, інших не зустрічав)

Чтобы издать свою книгу о футболе, запорожский журналист продал коллекцию пивных этикеток (і це чиста правда!)

Ось таке про книжку показували:

А це – найголовніше. Реакція і відгуки покупців – тобто людей, від яких, власне кажучи, все і залежить. Наприклад, цей другий наклад – бо не продав би перший, не було б другого.

По книжці вже навіть пишуть шкільні твори.

 

А тепер – від минулого переходимо до майбутнього.

Інструкція

1. Якщо ви хочете собі таку книжку – пишете мені або на мило vmylenko@gmail.com або в лічку на фейсбуці – https://www.facebook.com/vmylenko – чи вконтакті – https://vk.com/vmylenko

2. Отримуєте номер картки Приватбанка, куди скидаєте 200 гривень. (Вартість доставки книжки – за тарифами Нової Пошти, оплата за доставку при отриманні. Орієнтовно доставка однієї книжки 35 грн., двох – 43. Принаймні, так було у березні. Відправляю у їхніх фірмових коробках, як під одну, так і під дві книжки. Якраз під формат видання 🙂 Тобто доїде в целості і сохранності. )

3. Після цього ОБОВ’ЯЗКОВО повідомляєте мені – час транзакції, ПІБ власника картки (якщо ви через Приват24 чи просто з картки) або адресу відділення/терміналу, де ви відправляли. Це потрібно, щоб я швидко ідентифікував ваш платіж, а не грався в Шерлока Холмса. Бо ще когось прокину через неуважність – буде негарно.

4. Також повідомляєте мені – місто, номер відділення Нової Пошти, ПІБ отримувача і мобільний телефон.

5. Якщо потрібен автограф – пишете, що потрібен, і для кого підписати. (Не всі просили підписати собі, тому уточнення не завадить.)

Все. Якщо дані на НП отримані мною до 14.30-15.00 – книжка поїде до вас того ж дня. Якщо після – наступного, не пізніше. (Хіба який форс-мажор у вигляді хвороби, війни і таке інше.)

Не забудьте – наклад мінімальний, на всю Україну (і навіть трохи за її межі; з першого накладу одна книжка поїхала напряму до Росії, ще дві транзитом – до Польщі та Великобританії, і цілих дві до Білорусі!) лише 100 екземплярів. Тож не баріться! 😉

Advertisements