Навальний і українська церква. Які ще докази вам потрібні?

Навальний відверто – відвертіше не буває – заявив про те, що він точно такий самий імперець, як і Путін.

Сьогодні в Україні сталася подія колосального, півтисячолітнього масштабу. Україна отримала власну церкву, яка за кілька тижнів стане незалежною і увійде в Диптих світового православ’я. Але я хочу звернути вашу увагу на інший, не менш цікавий, хоч і менш важливий момент.

Є такий московитський політик Алєксєй Навальний. Опозиційний політик. І на підставі цієї опозиційності багато хто в Україні вважає, що він мало не друг України. Історія про «Крим не бутерброд», звісно, дещо змінила ставлення до Навального – але ще багато залишається тих, хто досі вірить у можливе нормальне ставлення цього персонажа до Україні.

І от ми читаємо, що сьогодні Навальний написав про події у Києві.

«Сегодня произойдёт событие исторического масштаба. Раскол. Собор в Киеве завершит создание Поместной церкви на Украине. РПЦ потеряет до половины “живых” приходов. То, что создавалось сотни лет было разрушено Путиным и его идиотами за четыре года. Путин – враг русского мира».

Я не буду говорити про «на Украине». Навіть про «раскол» не буду. Тут є значно важливіший момент.

Путін – ворог «русского міра». Тому, що він допустив створення Української церкви. Тобто Путін поганий тому, що він дозволив частині імперії відколотися і отримати незалежність. А сам Навальний, як бачимо, нічого поганого у «русском мірє» не бачить. Це явище для нього є абсолютно природним. Саме тому, що Навальний – точно такий же імперець, як і Путін. І на основні моменти в існуванні Російської імперії – світської її частини чи церковної – у них абсолютно однакові погляди.

Тому як для Путіна розпад СРСР – це «вєлічайшая гєополітічєская катастрофа», так і для Навального створення незалежної Української церкви – це катастрофа. Катастрофа для його русского міра. Частиною якого він – точно так, як і Путін – однозначно є.

Тож які ще підтвердження імперськості Навального – і, відповідно, шкоди для України – вам потрібні?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s