Італійські канікули: Polka zgwałcona, jej mąż pobity

В польських ЗМІ сьогодні топ-тема – зґвалтування польки на пляжі в Італії.

Ось лінки, якщо цікаво – Gazeta, Onet, RP. Якщо лінь читати чи не знаєте польської – то суть така. Сталося все в Ріміні. Молода (26 років чи шо) пара з Польщі – чоловік і дружина – пішла на пляж. Останній день відпустки, вирішили провести “всенощно” на пляжі, попрощатися, так б мовити,  з морем і Італією. Попрощалися, ага.

Звідкись придибали четверо якихось тварюк, які прибили (не насмерть, але свідомість начебто втратив) хлопця і по черзі зґвалтували дівчину. До всього ще й обікрали. Ото такий фінал вакацій вийшов.

Поляки не пишуть, а на італійських сайтах ще й згадується, що після цього ця мерзенна четвірка спіймала перуанського транссексуала, який теж гуляв по нічному Ріміні, і теж зґвалтувала.

Всі польські ресурси, які я прочитав – пишуть, що, скоріш за все, це були іноземці. Місцева преса про це пише цілком упевнено, загальноіталійська – “Стампа” – про національність поки що уникає говорити. Правда, ця ж “Стампа” в новині пише про те, що для Ріміні такі речі взагалі-то не новина, і в основному цим промишляють мігранти з Африки. Так що, скоріш за все, ці “іноземці” теж виявляться африканцями.

І от я читаю новину, ужасаюсь – і думаю. Думаю про дві речі. По-перше, ні, звісно ж, напевно зґвалтування в тій же Італії – це справа рук (давайте без похабщини) не тільки понаїхавших, але й своїх. Та своїх, їх же не виженеш, громадянства не позбавиш. З цими доводиться миритися. А навіщо вони всіх цих сенегальців та інших до себе тягнуть? Від них є якийсь неіллюзорний профіт, що можна миритися з подібними фестивалями? Не знаю. Мафії, яка держить ці точки мігрантські – мабуть. Державі і суспільству? Хтозна. Може, теж – і вони готові платити таку ціну. Хоча я, чесно кажучи, сумніваюся. Тоді питання “Навіщо вони потрібні в тій же Італії” – залишається відкритим.

І ще подумалося – а чи є статистика зґвалтувань українцями полячок чи взагалі європейок (не в Італії, а взагалі по ЄС)? Хотілося б зрозуміти, може, українці справді є більшою загрозою для Європи, ніж африканці, що їм, нам тобто, так довго ламали дурочку з безвізом? Якщо хто має статистику – киньте лінк в коменти.

УПД. Знаєте, звідки це фото?

DH_FBMrXgAApkXC

Ні, не з Ріміні – це було б занадто красиво.

Це Барселона. Та сама, де через кілька днів після фото не “туріст”, а саме “рефьюджіс” влаштували теракт, в якому загинуло півтора десятки людей.

5 thoughts on “Італійські канікули: Polka zgwałcona, jej mąż pobity

   1. це звичайно не Британія чи Іспанія, але трохи колоній в Африці Італія мала, тому й відніс її до країн які спокутуючи свою вину за експлуатацію колоній, так радісно приймаючи мігрантів, раніше і зараз (є така думка).
    або все простіше і там така сильна історична боязнь правих була, що ліві (які повні підараси) витворили толерастичну фігню, що тепер відгрібають всі, а праві знову в моді:))

    Подобається

 1. Фотка з Барселони така, бо щорічно в курортних містах Європи страйкують через курортну спеціалізацію цих міст. Ті, хто не заробляє на туристах, потерпає від високих цін, які провокує туризм в Барсі, Венеції чи Риміні. Особливо на нерухомість. Парадокс, але місцеві женуть тих, завдяки кому годуються.

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s