Навальний дає сигнал – Московію можна рвати на шматки

Головний опозиціонер всія Московії Алєксєй Навальний відзначився черговою скандальною заявою по Криму.

“Я не бачу способу вирішення кримської проблеми і не вірю, що вона може бути вирішена президентом Навальним, президентом Путіним або будь-яким іншим президентом в осяжному майбутньому”, – зазначив політик.

На думку Навального, практично жоден територіальний конфлікт в сучасній історії неможливо вирішити дипломатичним шляхом.

“Я, як президент, можу гарантувати одне – що я проведу там чесний референдум, я зроблю спроби нормалізувати ситуацію. До цього референдуму і до тристоронніх комісій разом з Європейським Союзом ми намагатимемося залучити Україну”, – підсумував опозиціонер.

Що це означає? Ну, наприклад, таке…

Московія доводиться до стану СРСР кінця 80-х. Паралельно з її території під будь-яким приводом вивозиться ядерна зброя. А потім – з’являється Кубанська Народна Республіка. Або Донська. Незаконна. Нечесна. Нелегітимна.

І окупанти погоджуються – так, “референдум” був незаконним. Але тепер ми проведемо чесний. (Із відповідним результатом.)

А ще є Далекий Схід. Якутіч. Тива. Бурятія. Поволзькі республіки. Північний Кавказ. І всюди проведуться чесні референдуми – але не під контролем Московії.

А вони проведуться. Бо Кремль уже всіх дістав. Так що Навальний такою заявою фактично запропонував розірвати Московію на шматки.

P.S. А Крим хай залишається “наш”. Цікаво буде подивитися, як він виживе між Україною на півночі і “незалежною” Кубанню на сході 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s