Сніг, МОНпідари, сперма на пузі

Коротко і з матюками про головне.

1) Помічниця Авакова.

Правих в ситуації немає. Аваков і гоп-компанія – головою нада думать, а не хуєм, чи чим ви там думаєте. По-перше, дать пєздов чувіхі, шоп фотки поубирала ще тоді, коли почала працювать в структурі. По-друге, нєхуй піздєть про 10-літній стаж. Ті ж, хто сруть кірпічамє от фоток – ви заєбали своєю тупоголовістю. У Яника блядь всі фотки були благопристойні – помогло, да? Оцінюйте по роботі, по дотриманню законів ітд, а не по фотках. Кстаті, а з чого ви взяли, шо “ота сама” фотка – це її? Там рожи не видно вопщє-то. Може, то Аваков після звільнення Саакашвілі селфі дєлав.

Думайте, блядь, бошками. Усі сторони цього бездарнєйшего і єбанутєйшего конфлікту.

2) Ото та історія, про яку писала Лариса Ніцой – раз і два. Я вам скажу так, товаріщі блядь чиновники.

У моєму селі овер дохуя тупих блядь созданій, які досі живуть в світі, де братья, адіннарод і проча хуйня. А я от там чота виріс не такий. Знаєте, чо? А потому шо році в 1991-му чи 1992-му, я щас уже хз, коли це точно було – мені в руки попався журнал “Однокласник”. В якому розказувалося – і показувалося – про гетьманів України. І ще був такий, щас кажуть – постер, з гербами українських земель. І ото мене тиркнуло тоді, я пойняв, шо оте все, шо там було в совєцких тілівізорогазетах – то хуйня, а от була отака от історія.

Тоісь понімаєте, гандони ви блядь держслужбовні, шо ви працюєте з дуже тонким матеріалом – дітьми. І шо його нада виховувать перш за все. Да, це пропаганда. Пропаганда на нашу користь. На користь України. А ото такі питання, які ви там блядь дітям задаєте – таких питань нахуй вообще не должно буть. Просто в принципі. І таких підарів, як ото те кононенко, тоже.

Я хз, за шо його держать, і чо Гриневич ніхуя не робить. Може, їй похуй, може, її чимось прищемили. Тут уже мені похуй логіка ніхуянедєлання. Бо, як сказала Ліна Василівна, када вона ще не впала в маразми українського самашеччого – “Є боротьба за долю України. Все інше — то велике мискоборство”. Тоісь – є робота на громаду, суспільство, націю, країну. Якшо її нема – то абсолютно похую мороз, з якої причини. Вам же всьо равно, з якої причини у вас в парадному насрано, правда? Отож.

3) Читав оце у фізбуку про чергових, з року в рік, єбанашків на літній (або вообще на літній-лисій) резині. І якийта хуй, чи яката пизда, не помню – написало, шо мол у них на бінзін єлє-єлє хватає, яка вже нахуй резина.

Так от блядь. По-перше, ремонт машини чи похорон будуть стоїть дорожче за комплект зимової резини. Це стопроц, перевірте ціни. І нєхуй думать, шо вас мине чаша сія. Не мине. Побачите.

По-друге, када блядь я втратив роботу – в той же день машина була поставлена на прикол. І малого в школу дружина возила на траліку. Потому шо в тих умовах так було логічно. То якого блядь хуя воно сука вилазе на дорогу, якшо у його нема бабла на чи хоча б 2 зимових каліса? Шо сука в метро чи автобусі перегнеться проїхатись? Нє блядь нада своє єбучє корито випхать на дорогу, шоп в когось уєбацця потом. Чувак із п.1 – када уже можна буде таких стрілять прямо на місці ДТП? Ото вийшов, побачив, шо на літній резині – і в голову хуяк, ну хотя б монтіровкой.

І піздєц.

Спасіба за вніманіє.

One thought on “Сніг, МОНпідари, сперма на пузі

  1. Про єба… на літній. Тут 2 варіанта 1) У нього банально нема розуму, якщо логічно то у нього і в минулу зиму не було зимової гуми або 2) у нього нема 200 грн на шин.монтаж, щоб перевзутися, хоча знову – нема розуму)))

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s