(Не?)правильні думки

А я от все про поляків думаю. От дивіться. Польща ж ніколи не була моноетнічною державою. До певного моменту.

Власне, про цей момент. Після Другої світової на території, яка стала територією нової, комуністичної Польщі, проживало багато, гм, назвемо їх не-поляками. Із відповідним бекграундом і настроями.

Що робить Польща? Ну, про кілька переселень українців (втч акцію “Вісла”) ми знаємо. Але ще ж була проблема Сілезії. І була примусова депортація німців. І були концтабори. Польські концтабори для цивільного населення, просто за етнічною ознакою.

В результаті Польща стала тією Польщею, яку ми знаємо. Пізніше, через десятиліття, тамтешні політики повибачалися за дії попередників (можливо, навіть не за всі). І все.

Я от думаю – цікава ж схема. Спочатку робиш, що тобі потрібно (забезпечивши відповідне прикриття – “нє, ну це ж фашисти, а то бандеровці-людобойци”). Проходить час. Вибачаєшся. Або взагалі відморожуєшся. Або навіть бикуєш на виселених – свіжа “геноцидна” історія. І маєш результат. Хто зараз буде пригадувати полякам їх дії? Німці? Ті своєї тіні бояться – не дай Боже подумають, що вони за дідо Адіка притопили. Українці? Їм завжди не до того, та й хто вони такі.

Може і нам так з нашими московитами і московитствуючими? Ну да, не дуже красиво. Ну да, років через 20 вибачимося. Можливо. Але хто тоді вже буде згадувати, що в Криму чи на Донбасі купа московитів жила. Зате проблема “юго-востока” нарешті зникне. До речі, ви знаєте, чому Херсонщина завжди виділялася голосуваннями серед сусідніх реніонів? А там багато із Галичини переселили у свій час. Чом би Крим не заселити тернополянами?

Стоп-стоп-стоп. Я не сказав, що це правильне рішення, і що на наступний день по реконкісті треба починати депортацію. Але – чи знаєте ви альтернативу? Перевиховання? Ха-ха-ха. Залишити все, як є? Чекайте на нового януковича. І промосковитський парлямент. І забудьте про Европу.

А, значить, рано чи пізно такі думки виникнуть не тільки у мене… Якщо вже не виникли…

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s