“Кіровоград-2000” як предтеча виборів-2010, або Психіатри ще займуться вами

Цікаво спостерігати за реакцією вати і просто міських божевільних після того, як Кіровоград таки перейменували на Кропивницький.

По-перше, починаються плачі про те, що “народ ні спрасілі”. Правда, як виявилося, народ таки питали. 2000-го. І знаєте, що народ сказав? Що ми на хую вєртєлі ваш Єлісавєтград (на ньому зараз наполягають вищезгадані) – ми хотім жить в Кіровоградє. Ну ок. Живіть. Рівно до закона про декомунізацію. А більше ніхто вас питать не буде. Просто тому, що ви вже сказали, чого хочете.

Взагалі, оце от апелювання до того, што люді хотят… Ви знаєте, я щиро вірю в те, що результати першого туру виборів президента України 2010 ше будуть досліджені світовою психіатрією. І займуть гідне місце у переліку людських відхилень і збочень. Бо коли після п’яти років безпрецедентної свободи народ обирає собі вибір між донецьким биком, який уже ламав цілу країну через коліно, і оголтєлою аферисткою-популісткою – це вже не вибір, а психічний розлад.

Тому після 2010-го року посилатися на “мнєніє народа” можна хіба що в маніпулятивних цілях. Що й роблять адепти єлисаветградщини. Мовляв, “а бачите, Кропивницький аж на четвертому місці в опитуванні!” І шо? Завтра в місті з’явиться якась людина з баблом, прокачає кого нада – і через місяць більшість проголосує за назву Старий Париж, наприклад. Бо “виявиться”, що є “історичні докази”, що Париж створили вихідці із нинішнього Кропивницького і всьо вот ето вот. Ви сумніваєтесь у результатах цієї кампанії? Перший тур виборів-2010 вам у поміч.

Тепер по нинішній назві. Тобто по аргументу – найгірший варіянт. Чомусь адепти цієї думки ніяк найгіршість не пояснюють. Найгірший – і все. Ну от так, да. Тобто вони володіють якимсь таємним знанням, яким не хочуть ділитися – і воно їм розкрило очі на ці назви.

Так от штука в тому, що такого поняття – принаймні в цій історії- просто не існує. Немає об’єктивних критеріїв “кращості” ні Інгульська, ні Златополя, ні Кропивницького. (Вся Україна читає, пише і вимовляє схожу вивіску Хмельницький. У когось є проблеми з цією назвою?) В кожному варіянті є плюси і мінуси. Як і у всьому в світі. Ті ж, хто говорять про кращість – вас просто дурять. З яких причин – це вже інше питання. Скоріш за все, через принципову незгоду із діями нинішньої влади, намагаючись укусити її за будь-яке доступне місце.

Резюмуючи. Якщо б людям в місті дійсно залежало саме на Єлисаветграді – вони б прийшли тоді, в часи Міленіуму і проголосували за повернення цієї назви. Вони проголосували за комуноїдну назву. Тому ті, хто пропонують зараз прислухатися до їх думки, думки тих, хто сам щиро і чесно вибрав тоді Кіровоград – вони або не розуміють, або дурять вас і маніпулюють вами.

А Кропивницький, Златопіль чи Інгульськ – це уже не має значення. Нова назва є. Шукайте в ній плюси і вигоду. Це єдиний правильний вихід. Ну, або сидіть і нийте – але знайте, що на вас на наступних виборах ці аферисти та їх ляльководи обов’язково зроблять ставку. Бо ви для них – ідеальний матеріал для маніпуляцій.

І це найстрашніша правда у всій цій історії.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s